Sony Ericsson W910i обіцяє музичних елегантності

Телефон W910i від Sony Ericsson Walkman є музичний телефон з можливостями 3G HSDPA. Ця струнка модель слайдера прибутку на ринках і відразу ж привернув увагу користувачів. Ця довгоочікувана модель від Sony Ericsson представляє собою потужний музичний телефон, який може бути легко тримати в руках. Приїхавши у виборі квітів, включаючи благородного чорного кольору корпусу і червоного кольору корпус із срібною окантовкою з нержавіючої сталі, цей пристрій дозволяє користувачеві пишатися вона належить. Цей телефон має 2,4-дюймовий кольоровий екран з роздільною здатністю 240 х 320 пікселів дозвіл екрана, яке обіцяє вражаюче візуальне відображення. Телефон має нержавіючої сталі інструментом навігації під великий кольоровий екран, який дозволяє легко орієнтуватися легко через меню телефону.

Sony Ericsson W910i Мобільний телефон є гладкий і стильний телефон з музичним плеєром Walkman. Спокусливий Телефон виконує легко контролювати музичні функції, які захоплююче для користувачів. Мобільний телефон має музичну управляє програмне забезпечення, що полегшує управління музикою. Вона несе функцію вибору музики відомий як SensMe управління струшуванням, що допомагає у створенні функцію музичного відтворення. Ця функція являє собою цікавий спосіб, щоб струсити музику інтерес користувачів. Функція активується на натискання кнопки музики Walkman. Вибір нової пісні зі списку відтворення буде доводитися до відома користувачів з вібрацією.

Sony Ericsson W910i має вбудований FM-радіо в комплекті з радіо RDS. Налаштувавшись на радіостанцію FM, користувач може користуватися її або його улюблена музика, чат або спортивної станцією по телефону. За допомогою цієї функції радіо, прийшов час для користувача, щоб сказати до побачення нудно моментів. У телефоні розширені функції, включаючи стерео Bluetooth з A2DP, який забезпечує зв’язок між Wirefree гарнітури Bluetooth і W910i. Функція TrackID для розпізнавання музики допомагає користувачеві у визначенні назва пісні присутні у списку відтворення. Музика збагачується і захоплюючій з функцією Mega Bass, який посилює баси музики.