Sony Ericsson W8 – себе з аксесуарами Sony Ericsson W8

Sony Ericsson W8 є складним пристроєм, який несе 3G (HSDPA 900/2100 / HSDPA 850/1900/2100) технології. Апарат чудово формується в кожухи Sony Ericsson W8 Azure, Sony Ericsson W8 Помаранчевий і Sony Ericsson W8 Червоного.

Нижче наведені особливості розміщення Sony Ericsson W8:

Sony Ericsson W8 красивий інновації, компанії мобільного зв’язку. Вона побудована у попередженні розмірами 99 х 54 х 15 мм і має точну вагу 104 грамів.

Sony Ericsson W8 домовленостей 3,0 дюйма TFT ємнісний сенсорний екран, який забезпечує прекрасний зовнішній до телефону. На екрані проходить для підтримки 16 мільйонів кольорів і надає дозволом 320 х 480 пікселів. Крім цього, стійкий до подряпин поверхнею, акселерометр для користувача інтерфейсу автоматичного повороту, датчик наближення для автоматичного виключення і Timescape UI є підтримка особливостей продукту.

Sony Ericsson W8 користувачі можуть зберігати до 128 Мб і 168 Мб оперативної пам’яті в системі і можуть збільшити ліміт пам’яті за допомогою карт розширення до 16 Гб.

Можна задоволення від спілкування послуг, що надаються через телефон GPRS, EDGE, 3G HSDPA, WLAN Wi-Fi, Bluetooth і USB. Внесення в це, є HTML веб-браузер, який дозволяє користувачам здійснювати пошук на будь-якому веб відповідного суб’єкта. Навігація в Sony Ericsson W8 може бути зроблено через готівку з GPS і цифровий компас.

Казково робочі пристрій додатково оснащене 3,15-мегапіксельною камерою, яка забезпечує зображення роздільною здатністю 2048×1536 пікселів. Вбудований якостей камера також подовжені особливістю гео-тегів, а також. Об’єкта Запис відео також доступна в Sony Ericsson W8.

Sony Ericsson W8 розробляє звуковий тракт, який складається з вбудованого стерео FM-радіо з RDS і програвач Walkman музику, яка проектує привабливим якістю звуку.

SNS інтеграції, цифровий компас, TrackID для розпізнавання музики, Google Search, Gmail, YouTube, Calendar і Google Talk є важливими функціями телефону. Забігаючи вперед, Sony Ericsson W8 надає взаємодіючих досвіду через засоби обміну повідомленнями SMS (режим перегляду), MMS, Email, Push Email і IM.

Стандартна батарея Li-Po 1200 мАг Sony Ericsson W8 пропонує в режимі очікування до 446 годин (2G) / до 476 годин (3G), в режимі розмови до 4 годин 45 хвилин і грати музику до 23 годин 40 хвилин.