Sony Ericsson Aino – топ-drawer_

Sony Ericsson Aino являє собою свіжий погляд пристрій, надуманий для користувача, який хоче великий ознаками, а також дуже здібним телефон, який містить всі необхідні функції. Цей смартфон включає в себе вражаючий список можливостей і функцій.

Розміри і мультимедійних риси: –

Модний пристрій інтегровано з красивою і великий 3-дюймовий кольоровий екран з 432 х 240 пікселів пропонують 16 мільйонів квітів. Він має розміри 104 х 50 х 15,5 мм і важить 134 грамів.

Цей шикарний мобільник володіє привабливим 8,1 мега пікселів камера з 16-кратним цифровим зумом, автофокусом і об’ємну дивовижних особливостей. Ви можете отримати розпізнавання осіб, стабілізатор зображення, зменшення ефекту червоних очей, Photo Fix, Фото Стрічки BestPic ™, 3G відео-дзвінки і багато іншого відео.

Крім того, цей гаджет є викликом втілення нової інноваційної системою звуку, який має масу функцій, таких як, вбудований музичний плеєр, MegaBass ™, SensMe, Clear Stereo, Shake управління, стереодинаміки, Bluetooth ® Stereo A2DP, FM-радіо RDS, MP3 рінгтони та ACC. Понад те вона має Java, 3D і рухливі ігри таким чином, ви можете взяти будь-який вид досвіду.

Надзвичайно Можливі Зв’язок та Інтернет Особливості гри: –

За допомогою його вбудованих можливостей підключення, можна підключити пристрої з іншими сумісними пристроями. Він завантажується з 3G HSDPA для високошвидкісної передачі даних і підключення, бездротове з’єднання Bluetooth, USB кабелем зв’язку, EDGE і Wi-Fi технологій.

Це Quad Band GSM гаджет пропонує GSM 850, GSM 900, GSM 1800 і GSM 1900 мережах UMTS 900, 2100. Він має WAP 2.0 XHTML-браузер, а також він підтримує веб-новини так що ви можете підключити телефон до інтернету і завантажити необхідну інформацію і дані.

Пам’ять і розмови: –

Користувач може отримати 55-Мб вбудованої пам’яті, а також можливість розширення пам’яті MicroSD карт підтримує близько 16 Гб і 8 Гб включені. Телефон забезпечення гідної резервною батареєю, яка вбудовує 13 годин GSM, 3G 4,5 години в режимі розмови і 380 годин GSM, 367 годин в режимі очікування 3G також ви можете насолоджуватися 1,7 години Час 3G відеодзвінка.