Nokia N96 – підключення вас у світ інформації

Nokia N96 є наступником чудового телефон N95 з набагато більш інтегрованих сервісів, GPS карти, DVD, як якість відео мають сумісність з рядом форматів відтворення. Він може бути ідентифікований як по-справжньому мультимедійним пристроєм з виділеними клавішами управління, висувна пам’яті, поряд з внутрішньою пам’яттю 16 Гб. Nokia N96 оснащений Wi Fi HSDPA підключення, стандартним 3,5-мм гніздо разом з стереодинаміки. Він важить близько 125 грамів і використовує чотири діапазони частот.

відображення

Nokia картографічний додаток дозволяє користувачам знаходити конкретних місцях, приймаючи допомогою вбудованого приймача GPS допомагаючи тим самим досліджувати околиці. Це в основному виступає в якості компаньйона для людини, яка не відчуває себе комфортно з цим місцем. Він пропонує завантажувані карти близько 150 країн, що мають тисячі місць, а також деталі з кожного місця та супутникове метафор. Розширені версії цих додатків також доступні, як путівники по містах і навігації, які включають голос керівні принципи для автомобільних дисків. Для пішохідної, модернізовані від повороту до повороту керівні принципи є. Засіб завантаження карт з динамізмом в ефір, також доступні і карти також можуть бути встановлені.

Сидячи в Інтернеті

Nokia N96 підтримує веб-браузерів з HTML і Java підтримки, міні-карти, Flash Lite 3.0 і візуальної історії. Цей засіб дозволяє користувачеві залишатися на зв’язку зі світом інформації, новин або будь-який інший останніх подій. Пошук і перегляд будь-якого типу інформації стає легким через його високу швидкість підключення 3.5г. RSS Reader можна також ознайомитися і це дозволяє встановлювати або завантаження інших додаткових додатків, які представляє свою сумісність. GPRS забезпечує можливість передачі або прийому даних, таких як відправка відео або фотографій або відправки та отримання електронної пошти швидко. Ця сума не стягується плата за час, за який користувач використовує Інтернет, а це залежить від відправки даних або отриманих і це здорово.

На закінчення, ми можемо звернутися до Nokia N96 оптимізований мультимедійний процесор з вбудованим і розширення послуг.