Motorola У 8 – Music Edition мобільний телефон від Motorola

Це Music Edition мобільний телефон від Motorola – те, що пом’якшує мелодій у вухах, як і всі. Це мобільний телефон, який працює на технології під назвою Advanced Technology Режим зміщення людьми Motorola. Ця технологія дозволяє мобільному телефоні повинні бути перетворені в усе, що ви хочете його бачити, просто одним натисненням кнопки. За допомогою цієї кнопки ви можете перетворити його з телефону музичний плеєр, музичний плеєр з камери, з камери на зйомках відео і так далі. Насправді унікальний Швидка прокрутка колесом сенсорний екран дозволяє вам почувати свій шлях через зміст, таким чином, що магія просто котитися далі.

Що ще? Він отримав режим зміни морфінга клавіатури, навігаційного колеса прокрутки і телефонної книги, яка може зберегти до 200 записів. З 256 кольорів TFT, він має кращий вигляд для кожного користуватися. Повідомлень можна зробити за допомогою різних режимів, таких як SMS, EMS, MMS, електронної пошти та обміну миттєвими повідомленнями. Існує стерео FM-радіо з 3,5 мм роз’єм для гарнітури, даючи вам чисту музику всіх видів.

GPRS є Class 12, що працює на 32 – 48 кбіт. Це може зайняти запис виклику 50 набраних, 50 отриманих та 50 пропущених дзвінків, який є помітна кількість. Працює на JAVA MIDP 2.0 з MP3-плеєром, що працюють на ньому. Ігри можуть бути завантажені на ньому через хороші зв’язки Інтернет, який ви отримаєте на цьому телефоні.

Стандартна батарея має Li – Ion – 970 мАг. Це дає два рази – за часом до 300 годин і в режимі розмови до 5 годин, що означає, що ви повинні стягувати цей телефон хоча б раз на день, якщо ви активний користувач. Браузер WAP 2.0 / XHTML, HTML і – що робить завантаження легким завданням.

Це дуже хороший телефон – це влада упаковані мобільники. За ціною рупій 12999 / -, це хороший телефон для всіх тих, чия любов технологій завантажувалася мобільних телефонів. Ви можете купити цей телефон за меншою ціною, ніж цитата зробити, якщо ви купуєте його від будь-якого з провідних інтернет-магазинів, як мобільна themobilestore.in. Для отримання додаткової інформації з цього магазину, увійдіть в свій веб-сайт.