є завантажень iphone програмне забезпечення більш ніж обтяжуючих iphone користувачів

Звичайно, є дуже небагато речей у житті більш подразнюючої, ніж користувачів iPhone непохитні. Навіть такі речі, як торнадо і тайфуни більш терпимим, так як вони є сили природи, які неможливо уникнути. Але як щодо безглуздого болю, щоб застрягти на годину довга поїздка на автобусі і слух вереск користувач iPhone в захваті на нескінченний потік безглуздої балаканиною? Можливо, iPhone завантаження програмного забезпечення ще більш дратує.
батареї не включені
Колись у старі часи, коли у тебе телефон, все, що вам потрібно було вибрати телефон і телефон компанії зробили все інше. Не більше того. Хоча телефони сьогодні може зробити набагато більше, ніж просто приймати і здійснювати дзвінки, з більш складності прийшло більше відповідальності. Тепер клієнт, який повинен отримати телефон працює. І телефон не приходять із все включено більше.
Одна з причин, iPhone так трудомістка в тому, що вона потребує iPhone завантаження програмного забезпечення від Apple, для того, щоб зробити всі великі речі опублікованими робити. Коли iPhone був випущений, вимоги для завантаження програмного забезпечення iPhone розбився веб-сайті компанії Apple (єдине джерело завантаження) протягом декількох днів. Ви також повинні увійти на сайт компанії Apple для того, щоб розблокувати ваш iPhone, щоб змусити його робити нічого, крім бути жанрова картина.
тільки для гиків
Одна з проблем людей, що мають з iPhone є iPhone програмного забезпечення. Вони не завжди, здається, говорять на тій же мові, що і телефон, що робить його поведінку більш повільно або нерівномірно. Хоча це, як правило, якщо навіть ви використовуєте піратського або незаконного iPhone завантаження програмного забезпечення, там були проблеми з офіційною версією, теж.
Ще одна велика проблема iPhone завантаження програмного забезпечення є те, що вони настільки складні, щоб працювати. IPhone сам по собі дуже складна для середнього споживача. До цих пір тільки шанувальників iPhone є технофіли відомо не дуже красиво в Інтернеті як “фанати”. Вони звикли брати годину і сторінок інструкцій для того, щоб зробити що-небудь. Середня людина неспроможна навіть бути стурбовані, щоб читати інструкції рецепта ліки набагато менше інструкцій для iPhone програмного забезпечення.
Це змушує замислитися, хто ж iPhone був розроблений. Цілком можливо, для дратівливих користувачів iPhone, які, як правило, мають великий наявного доходу. Це, звичайно, не було зроблено для середньої людини. Цей письменник має дві вищі освіти, і я не можу навіть з’ясувати iPhone інструкції програмне забезпечення.