телефони піти facebook

Якщо Facebook ваша річ, то новий INQ1, вимовляється як “INK ONE”, може бути просто телефоном ви так довго шукали.

У той час як багато мобільні телефони мають можливість доступу користувачів до Facebook INQ1 є першим, щоб бути заснований на сайт мережі і, як наслідок, твердо орієнтована на користувачів інтернету явище, Facebook став.

INQ1 оснащений 3,2-Мп камерою, 2,2 “QVGA Sceen з дисплеєм і USB-підключення і високої можливості швидкість завантаження. Саме з Хатчінсон, яка є материнською компанією 3 мережі і включає в себе матеріал і Skype бере речі крок далі, Facebook поклавши в її серці. Він сподобається користувачам Facebook особливо регулярний, і це буде цікаво подивитися, як ринок реагує на телефон, конкретно спрямованих на раніше забутих секторі ринку.

Це пристрій являє собою регулярне шукаєте компактний телефон-слайдер. З розміром 47.6mmx14.4mm і вагою 110г, 97мм високий в закритому стані і близько 130 мм при відкритті, INQ1 є акуратним дизайном і відповідним приємно тримати.

Книга контактів INQ1 допомагає вам, щоб дістатися до ваших контактів через Skype, Windows Live Messenger, Facebook, електронної пошти, SMS або голосової пошти, і це показує стан з’єднання для перших трьох з них, щоб ви могли вибрати кращий спосіб дістатися до них у будь-який момент. Ви також можете об’єднати декілька контактних для однієї людини в один запис у телефонній книзі.

Крім того, можливість доступу до Windows Live Messenger служби, а також Skype, Ebay і безліч інших веб-сайтів з неперевершеною легкістю підкреслює точку INQ1. Цей телефон для регулярного браузерів, а не фотографів-аматорів.

Вбудована камера, як згадувалося вище, MP3-плеєр музики і 3,5 мм роз’єм для навушників зробити тільки середню роботу обох завдань. Тим не менш, в багато способів INQ1 нагадує Skypephone – в ціль в виглядає так, як вона була розроблена тими ж наряд і поставляється в тій же мережі, – але цю область користувач мобільного телефону, безумовно, неосвоєний ринок на мобільній арені телефон .

Середньому в три дні між підзарядки батареї запропонували, що досить непогано для телефону в цьому класі. Апарат поставляється в низькій ціні, і розумно об’єднує найпопулярніших у світі соціальних мережевих додатків, занадто, з дуже привабливими місячні ставки і доступна платити, як ви йдете пакета.