розблокування телефону Cingular мобільного

Коли ви купуєте мобільний телефон від Cingular, вони збираються заблокувати свій телефон внутрішньо так, що тільки дзвінки обробляються через мережу Cingular буде прийнятих пристроєм. Якщо ви хочете перейти до іншого постачальника послуг ви будете мати, щоб виконати те, що називається розблокування Cingular. Там не потрібно турбуватися про правові аспекти ведення цього. Якщо ваш договір не визначає, що Cingular зберігає право власності на телефон, ви можете розблокувати його. Це ваша власність. Після того як ви розблокувати телефон Cingular, ви будете мати можливість скористатися будь-якими спеціальних угод, пропонованих конкуруючими компаніями. Він також збирається збільшити вартість перепродажу пристрою.

Коли ви будете готові для виконання розблокування, ви будете мати, щоб придбати код розблокування. Є велика кількість веб-сайтів, які спеціалізуються на Cingular коди розблокування, і вони можуть надати код для Вашого індивідуального моделі. Ви повинні бути готові платити за код, але ціна не є надмірною. Ви можете взяти трохи часу, і по магазинах навколо для кращої пропозиції. Як тільки ви отримуєте код, це просто питання внісши її у мобільний телефон за допомогою клавіатури. Це явна перевага Cingular телефонів. Інші телефони часто вимагають підключення телефону до комп’ютера за допомогою кабелю USB і завантаження програмним забезпеченням для розблокування.

Після того як ви набрали у коді, ви зазвичай отримаєте повідомлення з телефону, який дозволяє дізнатися це тепер розблокована, але якщо це не так, є альтернативний спосіб перевірити. Кожен блок має те, що називається SIM-карти, яка ідентифікує телефон і постачальником послуг. Вам потрібно буде брати сім-карту від когось із стільникового телефону, який підключений до іншого сервісу і встановити його на свій телефон. Якщо він визнає нову сім-карту, ви будете знати вона розблокована.

Це гарна ідея записати код розблокування, як тільки ви його отримаєте, і зберігати його в надійному місці. Цілком можливо, автоматичного блокування телефону через віддалені сигнали, і, хоча це не буде зроблено часто, ви не збираєтеся хочете платити двічі за код розблокування в разі, якщо він має місце. Як тільки Ви закінчили процес розблокування, ви можете використовувати будь-яку службу, воліють, і буде мати більш цінного агрегату, якщо ви захочете продати його на пізніший термін.