мобільні тарифні плани телефонів

Всі найбільші мережі мобільного телефонного зв’язку пропонують широкий спектр різних варіантів цін для клієнтів, в яку ви можете заплатити певну суму в місяць, а за оренду лінії, а потім у відповідь на це, вони будуть регулювати кількість безкоштовних хвилин і текстових повідомлень, які ви отримуєте в комплекті з телефоном, а також ціну будь-якого додатковий час бесіди та повідомлення, що вам потрібно.

Більшість мобільних телефонів оголошення, що ви бачите, і більшість клієнтів підписатись на найнижчий щомісячний вони можуть, але це не завжди найкраще справу для обличчя. Як орієнтир, стандартний план у більшості мереж коштує близько 20 фунтів стерлінгів на місяць, а в залежності від мережі, як правило, включають в себе близько еквівалент приблизно 100 хвилин розмов і 100 текстових повідомлень. Крім цього, додаткові витрати дзвінки по всьому 20p на хвилину протягом дня, і 10p поза годин пік, в той час як текстових повідомлень вартістю приблизно 10 пунктів кожен.

Фактична кількість дзвінків і текстів особа відправляє залежить від них, але багато високі користувачі знайдуть, що вони посилають до 500 текстових повідомлень на місяць, а витрачати близько 300 хвилин по телефону. Це виробляє близько 16 текстових повідомлень на день, і 10 хвилин розмов.

У середньому, це використання коштуватиме їм більш ніж 70 £ на вершині своєї основної лінії оренди чого в цілому £ 90 на місяць. Тим не менше, більшість мереж пропонують високий тариф використання близько £ 50, яка включала б всі додаткові хвилин і текстових повідомлень, що людина відправлені.

Людина, яка дістає телефон на низьку плату за оренду лінії в кінцевому підсумку витрачають більше грошей в довгостроковій перспективі, якщо вони використовують його більше, ніж це призначено для використання, і якщо ви виявите, що ваші рахунки високий, вам слід поговорити з мережі і перевірити, чи є інший план ціна буде краще співвідношення ціни і якості.

Ви не тільки отримаєте більше безкоштовних хвилин щомісяця на більш високий тариф, ви також отримаєте більш низьку вартість хвилини і текст вище посібник, який дозволить вам заощадити ще більше грошей протягом всього терміну дії договору. Основна причина, що ви не часто бачите ці підвищені тарифи рекламується, що чим вище базова вартість може відлякати людей підписавшись на конкретній угоді, яка є ганьбою, бо, приймаючи, що виглядає як більш дешева пропозиція, вони будуть платити більше в довгостроковій перспективі.