Samsung F300 – ступінь двійки …

Будучи дволикого не може бути популярним ознакою, але запуск Samsung F300, здається, змінює все це. Апарат цікавий новий погляд на збіжність мобільних телефонів і портативних музичних плеєрів. У той час як одна сторона (сторони) Samsung F300 виглядає і діє так само, як звичайний телефон, з іншого боку за зразком лінії IPod Nano. І все це в хорошому привабливий пакет, щоб зробити Samsung F300 ідеальне поєднання форми і функціональності.

Незважаючи на додавання двох екранах обабіч, Samsung F300 поставляється в тонкій рамці. Краї круглої і гладкою, а також розширює гарне почуття, коли тримав у руках. Крім того, завдяки своїм компактним розмірам, однією рукою стає дуже легко. Телефон стороні Samsung F300 має невеликий клавіатурою і навіть менший екран. Але, на щастя клавіатура не тісно, ​​так швидко друкувати не впливає.
Але те, що створює проблеми є маленький екран. Цей екран може показувати тільки три рядки тексту за один раз. Таким чином, поки це задовольняє користувачів у базових функцій, таких як читання SMS і т.д., інші речі, як перегляд веб-сторінок, фотографій і відео перегляду, страждає. Єдиний курорт, тут є те, що користувачі, то потрібно, щоб перевернути до музики боку телефону, що відрізняється порівняно великому екрані.

На музичному стороні телефону, можна отримати доступ багато. Це включає в себе камери, фотографії та відео, FM-радіо, веб-браузер і диктофон. Головне меню складається з декількох підменю, і навігація зберігається клопоту безкоштовно. Є також сенсорними клавішами, які дуже чуйні.

Підтримка мов та відео можуть передаватися між ПК і телефоном через USB. При роботі з USB, телефон дійсно може працювати в двох режимах – Media Transfer режимі і режимі PC Studio. У той час як у першому випадку, можна використовувати Windows Media Player для синхронізації, включаючи музику, отриманих з передплати, такі як Napster, а в другому, можна скористатися простою у використанні програмне забезпечення для редагування календаря телефону, передачі відео, управляти SMS папки і т.д.

Samsung F300 представляє собою тридіапазонний мобільний, пропонуючи GPRS і EDGE. Час в режимі розмови обмежена до 2 годин, але якщо кожен хоче використовувати телефон в якості музичного плеєра замість цього, він пропонуватиме час роботи 11 годин.

Хороший інновацій Samsung справді, здається, що Samsung F300 все готово, щоб створити брижі.