iphone, яблука набіг на ринку мобільних телефонів

Apple, синонімом комп’ютерного ринку в даний час запущений що, здається, надзвичайно популярний мобільний телефон називається просто iPhone. Що це за нові iPhone, чому так цінуються і чому так багато галасу.

Виклик функції
Виклик це простий процес, просто торкнувшись імені або номера з адресної книги, журналу викликів або список фаворитів. Ви також можете слухати на голосову пошту в будь-якому зручному для вас порядку, дуже зручно для дзвінків із пріоритетів роботи над особистими повідомленнями. Ви можете автоматично синхронізувати контакти з Mac, PC або через Інтернет.

Музика та фільми в русі
IPhone поставляється в комплекті з широкоформатним 3,5-дюймовим дисплеєм з сенсорним управлінням, що дозволяє дивитися і слухати всім своїм вмістом з вашій бібліотеці ITunes автоматичної синхронізації з ПК або Mac

завжди на зв’язку
IPhone поставляється з браузером Safari ресурсу, який буде автоматично синхронізуватися з закладками на Mac або ПК. Це Wi-Fi і прикордонні сумісні. Ви також можете використовувати ITunes магазин на ходу просто увійти з Wi-Fi Hotspot, щоб завантажити всі ваші улюблені треки з магазину Itunes

датчик
Коли ви розміщуєте iPhone до вуха, датчик відключає дисплей для економії енергії та запобігання торкаючись управління, поки iPhone НЕ буде переміщений на відстані від вуха знову. Існує вбудований датчик зовнішнього освітлення. Це автоматично налаштовує яскравість екрану в потрібному рівні для справжнього навколишнього світла.

iphone мульти сенсорний дисплей
IPhone має нова революційна технологія Multi Touch показати те, що це означає, що ви можете прокручувати зумом і фільм, хоча сторінок, просто за допомогою пальців ви. Ви повинні були б спробувати телефону цінувати те, що гігантський крок вперед це від управління аспект.

Суть
З обман, який оточив його запуску іноді важко зробити усвідомлений вибір, але IPhone є винятком з цього з його простим у використанні інтерфейсом, винятковий відео й звукові можливості IPhone знаходиться у власному класі. Тільки час покаже, якщо яблука переїхати у вже переповненому ринку мобільних телефонів буде мати успіх. З моєї точки зору, IPhone може бути лише добра річ замінивши ви ставку і телефон в одному простому у використанні стильному корпусі.