HTC S740 Мобільний телефон Великий технічного прогресу

У світі мобільних телефонів, HTC світить як Полярна зірка. HTC S740 обіцяє вам доставити максимальне задоволення по саму рукоятку. Коли мова йде про технологічні та інших особливостей HTC S740 ніколи не підведе. Цей телефон являє собою продукт з новітніми технологіями за розумною ціною. QWERTY клавіатура, 3-мегапіксельна камера з 2,4-дюймовий дисплей QGVA і швидка доступність інтернету і більше функцій в одному мобільному телефоні за дуже доступною ціною досить, щоб переконати клієнта.

Деякі з помітних особливостей HTC S740 є:

HTC S740 поставляється з 3,2-мегапіксельною камерою, підсвічування світлодіодами екрану і 2,4-дюймовий TFT-дисплей з QVGA резолюції, яка дозволить вам насолоджуватися високою якістю зображення.
Ви можете насолоджуватися високою якістю музики за допомогою FM-радіо, вбудований динамік, мікрофон тощо.
Завдяки вбудованій 256 Мб оперативної пам’яті і внутрішньої пам’яті 256 МБ флеш-пам’яті в HTC S740, так як він допомагає Вам подобається висока ємність з карти пам’яті Micro SD Flash.

Повна клавіатура QWERTY дозволяє мати точні дворучним досвід пресі повідомлення, а також підтримку для обміну доставки електронної пошти, IMAP і POP3. Ви можете також отримати доступ до SMS та обміну миттєвими повідомленнями (IM) через знайомих клавіатурою QWERTY.
HTC S740 надає вам більш високий варіант підключення через мережу – WCDMA / HSDPA технології.
Він поставляється з останнім Windows Mobile ® 6.1 Standard операційної системи.
З Bluetooth ® 2.0 і A2DP підключення стерео гарнітури бездротові опції дозволяє вам насолоджуватися гладкою розмови і музики.

У HTC S740, у вас буде 1000 мАг літій-іонний полімерний акумулятор, 300 хв. WCDMA і GSM 350 хвилин розмови, а також до 260 годин для GSM до 400 годин для WCDMA в режимі очікування.
Він має стандартне системне меню, за допомогою якого ви можете перевірити RSS Reader, FM-радіо і Office Mobile функціональність. Просто натисніть кнопку “Пуск кнопка” з лівої софт-клавіші і вікно світ перебуває на вашій долоні.
Тим не менш, технології смарт-телефон і легка доступність через різні інтернет-засоби не тільки дають вам сучасну телефон, але відкриває нові виміри знань і розваг. Трюм HTC S740 Смартфон завжди має повний цікавим та інформативним світ у кишені або долоні.