BlackBerry Torch 9800 біле поєднання стилю і технологій

Нещодавно BlackBerry Torch 9800 білого зробив рекомендується запис в телекомунікаційній галузі. У найкоротші терміни, цей гаджет отримав багато позитивних відгуків і вдячність з боку експертів і людей, які купили телефон. Це перший телефон, який містить всі три функції, сенсорний екран, QWERTY-клавіатурою і слайдер варіант. Що стосується продуктивності, то, цей телефон є неймовірним і оснащені кращі мультимедійні можливості. Гаджет працює з операційними системами BlackBerry 6.0 і 624 МГц процесор. Він отримав вимірювання 111 х 62 х 14,6 мм, а вага лише 161G. Це дуже гладкий і стильний в поглядах. В даний час компанія продає віджетів в трьох важливих і красивих квітів, чорний, білий, темно-помаранчевими. Тим не менш, білий колір стає все більшою популярністю в порівнянні з іншими квітами і доступні опції.

BlackBerry Torch 9800 білого міститься 3,2 дюйма TFT ємнісний сенсорний екран працює на 16М кольорів. Для забезпечення максимального комфорту і легкості, віджет приходить разом з численними функціями дисплея, як клавіатура QWERTY, оптичний трекпад, мультитач-жести метод введення і датчик наближення для автоматичного виключення. Ви шукаєте кращий продукт з кращою камерою? Щоб задовольнити практично будь-які потреби користувачів і споживачів, компанія також додала 5mega пікселя камера високого дозволу з автофокусом, світлодіодним спалахом, гео-тегів, безперервний автофокус, і стабілізацією зображення. Тепер вам не потрібно до обличчя більше нудних моментів у вашому житті. Це останній мобільний телефон містить медіа-плеєр, відео-плеєр, і кількість захоплюючих і 3D-ігри. Вам необхідна Інтернет сервіс 24/7? Цей гаджет має можливість надати Вам ж функцію без проблем за допомогою GPRS, EDGE, 3G і Wi-Fi.

BlackBerry Torch 9800 білого оснащений 4 Гб вбудованої пам’яті з 512 Мб RAM і 512 Мб ROM. Якщо ви шукаєте більше місця і пам’яті, то ви можете розширити пам’ять до 32 Гб з картою MicroSD. Він також підтримує численні третьої особи та звичайні програми, як і соціальним канали, BlackBerry Maps, переглядач документів (Word, Excel, PDF і Power Point), медіа-плеєр, відео-плеєр, і організатор. Споживачі також отримати хороші резервного акумулятора до 6 годин.