шукає Анти – Злодій мобільний телефон LG KP110

LG, відоме ім’я в домашніх додатків придумав нову серію продуктів на ринку. Ця серія мобільних телефонів. Мобільні телефони – щось нове для LG, розвели себе цілком легко на ринку. За ціною від низького діапазону, Rs2000 на набагато вищому діапазоні рупій 20000 / -, LG мобільні телефони зробили місце серед великих гравців, як Samsung і Nokia. Стильний, яскравий, широкий екран і хороший звук, насправді існує вибір величезну кількість мобільних користувачів.

LG KP110, останнє доповнення на ринку, LG, є музичним виданням. Нове в серії кулі, він має GPRS, FM-радіо, 64 тис. кольорів, час розмови 4 години, а в режимі очікування до 400 годин. З його стильний зовнішній вигляд, хороша графіка, гучний звук для музики, це миттєвим фаворитом молодого покоління. Основними з USP телефону є його вбудований Анти – Злодій Mobile Tracker, яка автоматично ставить його в списку обраних школи та коледжу глядачів. Інший визначною пам’яткою є система вібродзвінок і низькою ціною. За ціною рупій 2649 – Rs.2, 981 (залежно від стану), він легко вміщається до бюджету простої людини.

LG KP110 має все, що потрібно, щоб бути хорошим мобільного телефону. Телефонна книга, в якій можна зберігати 500 контактів, 500 повідомлень, 4 години в режимі розмови, MP3-плеєр, динамік гучного зв’язку, WAP підключення, MMS, EMS, GPRS, словник Т9, сигналізація, Calander, калькулятор, блокнот, список справ, PC Синхронізація і режим польоту, він має всі риси гарного мобільного телефону. Гарна річ про телефон є його стильний зовнішній вигляд, який дає вам всі шанси, щоб виставляти напоказ його перед друзями. Її стильний дизайн поставляється в двох кольорах чорному і червоному, привабливий і стильний.

Робота над GSM 900/1800 Мережеві технології, він має фіксовану внутрішню антену, яка додає до краси мобільного телефону. З найкращими можливостями, які за такою низькою ціною, немає ніяких сумнівів, що цей телефон є телефоном ви шукаєте.

LG KP110 є кращим для тих, хто шукає прохолодний погляд, стильно і фірмових телефонів за низькими цінами ..