мульти-функцій з привіт технологій підключення

Nokia C3 поставляється з дисплеєм 2,4 дюйми, який може підтримати резолюцію розміром 320×240 пікселів, які дозволяють користувачеві переглядати все дуже зручно. Nokia C3 має QWERTY клавіатурою, яка забезпечує користувачу швидкий і зручний використання SMS, MMS, Email, Push Email і IM. Nokia C3 має розміри 115,5 х 58,1 х 13,6 мм, 63,2 см і важить 114г.

Nokia C3 складається з привіт технологій підключення, таких як GPRS, EDGE класу 32, відповідно, і WLAN Wi-Fi, що забезпечують, що користувач має безперервне підключення інтернету та інших мереж. Тепер ви можете залишатися на зв’язку з сім’єю, друзями і колегами і залишатися в курсі останніх подій, не побоюючись відключення або будь-які порушення. Nokia C3 дає легкий доступ до Ovi Mail і Ovi Chat. Користувач може користуватися розмовною SMS Chat і в той же час його перегляду контактів на екрані дисплея. Об’єктах Bluetooth v2.1 з A2DP і USB v2.0 MicroUSB зробити обміну, передачі і переміщення файлів фотографій, музичних файлів, відео-файли та інші файли даних дуже легко і просто.

Nokia C3 має 2-Мп камерою і об’єктом запису відео 15 кадрів в секунду. Тепер ви можете натиснути і захоплення зображення, фотографії і відео за вашим вибором та інтересів за допомогою Nokia C3. Внутрішня пам’ять Nokia C3 з можливістю розширення до 8 Гб за допомогою карти пам’яті MicroSD. Так що є достатньо місця для збору і зберігання ваших улюблених фотографій, зображень і відео, і зберегти ваші пам’ятні моменти назавжди.

Nokia C3 має внутрішню пам’ять 55 МБ і стандартний термін служби батарей. Nokia C3 має телефонну книгу, яка може зберігати нескінченну кількість записів і зберегти запис про виклик на 30 днів. Nokia C3 має вбудований FM-радіо з MP3 і MP4 плеєри, а також властиві ігор з можливістю завантаження нових ігор. Тепер ви розважити себе цілодобово по слухати хорошу, мелодійну музику або граючи цікаву гру.

Nokia C3 містить інші об’єкти, такі як гучний зв’язок, оповіщення типу вібрацій, MP3-рингтонів, SMS, MMS, Email, Push Email і Instant Messenger, Java MIDP 2.0, 3.55 мм аудіороз’єм, Flash Lite v3.0, голосові команди / набір, Організатором і T9. Nokia C3 ціна становить £ 79,99 і пристрій доступно в кольорах чорному і рожевому.