Nokia 7510 Supernova – з дивним дизайном

Nokia оголосила на цьому розкладачки дизайн з компактним металевий шарнір і гортати дизайн і доступні на ринку в різні кольори, як червоний, гроза синій, коричневий еспрессо і смарагдово-зеленого кольору. Оснащений 2-мегапіксельною камерою, цей телефон також набуває веб-браузер для пошуку важливої ​​інформації за допомогою пошукових систем Nokia.

Теми та рінгтони

Різні теми були включені в цей телефон, як анімовані заставки, шпалери і різні колірні схеми. Рінгтони підтримує формати MP3, AAC, AAC + і еААС +, різні поліфонічні мелодії майже 64 каналів також були вбудовані в цьому пристрої. Поряд з рекомендаціями, які підкажуть рінгтони були також передбачає підвищення основного дисплея. Різні змінні скіни були надані як кольори, іконки і шпалери.

Вбудований динамік дозволяє зробити пристрій вільні руки під час запису голосу і голосових команд були також Передбачено розширення можливості відео. Значно зрослих техніку повідомленнями була також включена в цьому пристрої з ім’ям AMS. Вбудований музичний плеєр підтримує формати файлів відео в режимі реального, WMA плеєр, MP4, MP3, AAC +, AAC + і еААС. FM-радіо також обладнані в цьому пристрої з істотною особливістю RDS, що означає, що система передачі даних по радіо.

PIM додатками

Різні щодня використовувані функції були надані також це пристрій, як організатор з варіантами календар, замітки, список справ і калькулятор. Список контактів забезпечується, де клієнти можуть зберігати величезну кількість контактів, а також посвідчення особи з фотокарткою та дзвінка ID. Ви також можете використовувати ваш телефон, коли вона перебуває в автономному режимі, як в польотах.

Інші програми даного пристрою є Adobe Flash Lite 2.0, Ovi Share, Mobile Search, Nokia Maps і Java MIDP 2.0 для завантаження ігор з мережі. Тривалий час автономної роботи гарантує, що ви будете залишатися на зв’язку протягом тривалого періоду часу, стандартна батарея, придбані цей пристрій BL 5BT з силою струму 870mAh. У режимі очікування цієї батареї до 300 годин в мережі GSM в режимі розмови і за умови звільнення шість годин. Це пристрій працює над Quad Band технології з різними діапазонами частоти EDGE / GSM 900/800/1800/1900.

Користувальницький інтерфейс, використовуваний цим класичний дизайн серії S40 з очікування і активному режимі. Цей пристрій також оснащений органічний робочий стіл, який змінюється залежно від навколишнього середовища.