MP3-плеєри-розваги в стилі.

MP3-плеєр є розважальний пристрій, портативний і цифровий аудіосистеми, FM-радіо і диктофон. Це пристрій має набір клавіш управління, а саме: відтворення, стоп, вперед, назад, пошук, відтворення, повтор, і спеціалізовані функціональні клавіші вирівнювання і контрастність. Слухачі можуть насолоджуватися музикою в різних вузлах музики, таких як рок, поп, Світло, Класика, Джаз і легкої музики. Можливість запису голосу також застосовно на цьому mp3-плеєр.

Це повальне захоплення серед молоді та став стиль заяву серед молоді, особливо студентів коледжу. Пристрій одержав максимальну популярність у метро міст і великих міст-, у зв’язку з його експозицією.

Власник може створити персональну папку списку тисячі улюблених пісень і класифікувати їх, а також.

Не тільки студент класів, молоді співробітники організацій, також володіють цим пристроєм і носити його разом з ними, поки вони подорожують. Вони мають можливість перегляду відео та фотографій і передати їх у вільний час у своїй стильно.

MP3, були розділені на три категорії:
Одним з них є Flash MP3-плеєр, який призначений для зберігання цифрових аудіо-файлів на вбудованої флеш-пам’яті або карт пам’яті. Такі основні MP3-плеєрів.

Другий тип включає в себе MP3-плеєрів ті пристрої, які можуть читати цифрові аудіо файли з жорсткого диска. Вони здатні зображення і відео-дисплей, як, отже, названий Особиста Media Player.

Наступний варіант в лінійці MP3-плеєри є ті, які мають технологію декодування і відтворення аудіо файлів, що зберігаються на компакт-дисках.

MP3 є літієві батареї підтримуються і час автономної роботи 3-4 години. Відповідно з пам’яттю, вона коливається від 1 ГБ до 20 ГБ і має опцію розширення через мікро-карт SD. Головні гравці Philips, Apple, LG, Sony, Samsung, творчий, і багато іншого.

Intex технологій (Я) Ltd налаштував Pen Drive, MP3-плеєр і FM-радіо в один. Тих, хто подорожує і повинні нести деякі дані не потрібно носити з розвагами і роботою на різних інструментах. Їх розкид цін пов’язане з пам’яттю різниці. Увійдіть на themobilestore.in для класного угоди.