BlackBerry Curve 8520 – Найдешевші QWERTY телефон

BlackBerry Curve від RIM 8520 коштує як найдешевший QWERTY мобільний телефон, якщо вдуматися у всьому діапазоні смартфонів виробництва BlackBerry.

Насправді, цей пристрій зробило компанію багатшими в багатьох аспектах. Якщо, з одного боку, він пропонує дешевий телефон, з іншого боку, він дає користувачеві досить можливостей, щоб насолодитися одним з кращих мобільних телефонів.

Якщо говорити про BlackBerry Curve 8520, ми знаходимо, що він дуже схожий за зовнішнім виглядом, коли ми порівняємо його з існуючими моделями BlackBerry. Вона включає в себе BlackBerry Curve 8900, а також. Однак, не схожий на більшість своїх братів і сестер, пристрій не несе навігації трекбол. Тепер, коли щось, що цікаво. Що там, у найближчому майбутньому є оптичний навігації, що дає чудовий дисплей.

Працює просто як міні-тачпад, він отримує вас в паз в одну мить. Проста та зручна у використанні, вона дає вам все більше причин, щоб посміхатися. Насправді, цей телефон робить BlackBerry мобільний телефон угод граціозні.

Пристрій також дає вам довговічність, а він не має рухомих частин. Ну, тобто, де телефон також оцінки по кожному аспекту. Для тривалого використання пристрій просто ідеально. Тим не менш, одна точка, де цей телефон не виглядає вражаючим є той факт, що він має пластиковий корпус. Вона була навмисно не так, щоб уникнути дорожнеча пов’язані з ним.

Лише на цьому фронті, цей телефон не дуже добре у виграші. Таким чином, замість металу задньою панеллю, телефон дає вам пластиковий корпус. Справді, тобто з тією лише різницею, що відрізняє його від решти частини партії.

Ну, це не означає, що цей телефон BlackBerry мобільний не добре, коли справа доходить до обробки. Насправді, це так. Її компактний дизайн дасть вам всі причини, щоб носити його з зручністю.

Насправді, це те, що робить цей телефон ще більш значним і цінним з точки зору користувача.

Перш за все, є якості, які просто дивні. Його 2,6-дюймовий екран просто приголомшлива, які дають вам широкий спектр яскравих кольорів. Його 320 х 240 пікселів дозвіл може бути не так гостро, проте він стає неперевершеним враховуючи його ціну.

У цілому, BlackBerry 8520 кривої визнаний за його сміливі функцій за ціною, яку ви не можете не до.