платити, як ви йдете мобільні телефони є хорошими для вас

Люди, які дуже економних і хочуть зберегти контроль над своїми просторами щодо телефон вони повинні піти на платити, як ви йдете мобільних телефонів. У платити, як ви йдете телефонів, можна поповнити його / її мобільний телефон у відповідності з вимогою і інтерес. Є кілька мобільних телефонів угод також пропонується з цьому зв’язку, що включає в себе різні типи створення грошей і заощаджень.

Платіть, як ви, як телефони передплаченого зв’язку, де ви припускають, щоб заплатити звинувачення перед використанням конкретних послуг до постачальника послуг. Основною перевагою цього режиму є те, що ви не пута будь контракт протягом тривалого тривалістю від 18 до 24 місяців. Але головним недоліком цього способу є те, що ви не можете отримати запитувану послугу поки у вас є певна кількість кредитів у вашому мобільному телефоні. Існують деякі обмеження, як якщо б у вас немає певної кількості в телефоні, Ви не можете робити і приймати виклики. Говорячи простими словами, вихідні і вхідні і послуг знаходяться на стоянці, доки Ви не долити або поповнити баланс телефону.

Ще один момент, щоб мати на увазі, що долити використані у вашому мобільному телефоні триває до певного дійсний період часу, наприклад, 90 днів. Обгрунтованість верхнього вікна залежить від типу служби. Баланс можна поповнити декількома способами, як через кредитну або дебетову карту, передплачені картки, прямо з телефонів з використанням деякого заданого т.д. PIN-код.

Багато мобільні бренди почали свої нові мобільні телефони утримання народу на увазі, хто хотів розподільної режимі замість контракту режимі. Крім того, кілька безкоштовних подарунків також пропонуються з цих телефонів збільшити продажі. Телефон з безкоштовними подарунками є дуже корисними і доступними для тих, хто відноситься до низьких найманим класу.

Але якщо ви можете дозволити собі контракт телефон, то є кілька привіт технологій мобільних телефонів, доступних на ринку з привабливими угод контракту. Але обмеження контракт телефонів є те, що ви повинні пута себе з конкретним постачальником послуг протягом певного періоду часу. Більше того, ніхто не може стежити за його / її простори над телефонні дзвінки або використовуваних послуг.