Nokia C1-01 стильний і модний зовнішній вигляд

Якщо ви плануєте купити мобільний телефон за низькою ціною і з кращими характеристиками, то йти з Nokia C1-01. Це один з кращих телефонів Nokia представив після довгого часу для найманих людей або тих, хто не може дозволити собі купувати дорогі гаджети. Компанія виробника цього продукту після розгляду основних потреб кожного споживача. У поточному сценарії, всі шукають гаджет, який може забезпечити кращий зв’язок, хороший зберігаються потужності, камера, гарна якість музики, можливість передачі даних, резервного копіювання довго тісто і т.д. Цей новий мобільний телефон може задовольнити всі ваші основні потреби за доступною ціною. Так що, не витрачайте свій час і гроші в дорогоцінні дорогий смартфон. Купити цей телефон і жити своїм життям без жодного напруження.

Nokia C1-01 опори мережі 2G (GSM 900/1800 і GSM 850/1900). Це дуже невелике електронний пристрій, який одержав розміри 108 х 45 х 14 мм і вагу тільки 78.8G. Легка вага і невеликі розміри привертають велику кількість споживачів у тому числі жінок. Телефон має TFT-екран (1,8 дюйма), який може виробляти 65 тис. кольорів і резолюції 128 х 160 пікселів. Компанія додала три важливі типи попереджень у телефоні, як і тони вібрація, поліфонічні та MP3-кільце. Гаджет поставляється разом з 3,5-мм аудіороз’єм і з 10 Мб внутрішньої пам’яті. Користувачі можуть збільшити об’єм пам’яті до 32 Гб за допомогою карт MicroSD. Гаджет також завантажуються з 16 Мб RAM і 64 МБ ROM. Вона також має GPRS, USB портом і Bluetooth для швидкого підключення.

Nokia C1-01 став ідеальним телефоном для споживачів, які шукають основного телефону. Для того, щоб надати вам деякі розваги, компанія додала VGA камера з відео записуючий пристрій. Користувачі можуть отримати доступ SMS, MMS, електронної пошти та обміну миттєвими повідомленнями за допомогою телефону. Стільниковий телефон також підтримує браузери (WAP 2.0/xHTML, HTML). Наскільки резервна батарея, то вона пропонує більше 10 годин в режимі розмови людині. Якщо ви плануєте, але це електронний пристрій за нижчою ціною, то ви можете купити його через мобільний телефон угод.