Samsung Galaxy S укладанні угод тонкі завтра

Ця стаття дасть вам короткий опис Samsung Galaxy S новітніх мобільних телефонів від компанії Samsung. Цей мобільний телефон поставляється з привабливими можливостями, а також дивовижні програми, які роблять цей смартфон більш прибутковим. Samsung Galaxy S пропозиції з функціями, як GPRS, EDGE, USB, WiFi, Bluetooth, 2G і 3G мережі, яка не тільки надавати своїм користувачам високу швидкість доступу в інтернет, але можна також завантажити музику і відео файли легко. Технологія 3G дає своїм користувачам відео-дзвінки об’єкта та надає своїм користувачам досвід ефективного спілкування.

Samsung Galaxy S пропозиції з вбудованою 5-мегапіксельною камерою з роздільною здатністю 2592 х 1944 пікселів і з деякими додатковими функціями, такими як сенсорний фокус, автофокус, гео-тегів, обличчя і усмішки. Цей смартфон також надає своїм користувачам внутрішньої пам’яті 8 GB/16GB зберігання з 512 Мб оперативної пам’яті і 2 ГБ ROM і якщо досі користувач хоче розширити пам’ять вони можуть розширити його з MicroSD карти, яка дозволить розширити місце для зберігання до 32 Гб.

Можна також отримати деякі сучасні програми, такі як органайзер, соціальна інтеграція мереж, пошук Google, Карти, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa інтеграції, ТВ-вихід, T9, редактор документів (Word, Excel, PowerPoint, PDF), Звукова пам’ятка / шкала / команди, цифровий компас, Flash Lite v3.1, зображення / відео-редактор, MP3/WAV/eAAC + / AC3/FLAC плеєр і MP4/DivX/WMV/H.264/H.263 гравця. Цей смартфон працює на операційній системі Android OS, v2.1 (Eclair) і поставляється зі стандартною батареєю Li-Po 1500 мАг.

Пропозиції Samsung Galaxy S з 4,0 дюйма Super AMOLED ємнісний сенсорний екран з підтримкою 16М квітів і 480 х 800 пікселів з додатковими функціями, як сенсорне управління, мультитач-жести метод, датчик наближення для автоматичного виключення, акселерометр для автоматичного UI повороту і TouchWiz 3.0 UI. З розмірами 122,4 х 64,2 х 9,9 мм цей смартфон також має вагу 119 грам, що робить Samsung Galaxy S більш привабливим і прибутковим. Мережі провайдерів, таких як Virgin, Orange, T-Mobile, 3mobile, Vodafone і O2 надають своїм користувачам з контрактом угод Samsung Galaxy S, який забезпечить своїм користувачам новітні мобільні телефони за низькими цінами.