Samsung F300 – тепер слухати музику стильний справу

У мобільному водиться, коли інший виробник мобільних гаряче намагається краще своїх колег у плані інтеграції нових функцій і краще, один такий передумовою є інтеграція краща музика функціональність. І, мабуть, коли музика особливості роблять дзвінки, один мудрий виробник якимось чином зміцнити свій продукт з вигодами звучить краще, на кожному примірнику. Але є й мобільні телефони, і є мобільні телефони. Оригінали з чудовими функціями музики робить разом з безліччю інших доповнень, щоб залучити тисячі інших. І коли мова йде про один з інноваційним агломерації безліччю функціональних можливостей, крім найвищою мірою стилізований наряд, найвищою мірою прекрасне творіння в ім’я Samsung F300 несе свідоцтво геніального новатора компанії в розробці мобільних телефонів з ідеальною інтеграції мистецтва та інтелекту .

F300 уособлює інноваційність, будучи першим у своєму роді в інтеграції подвійний фліп відкритий механізм відображення двох екранах одночасно. Основний блок Дисплей TFT-екран з 256K опори для квітів і відображає зображення з роздільною здатністю 176 х 220 пікселів. Інші більш дрібні TFT екран підтримує 65 тисяч кольорів і формує зображення резолюції 176 × 65 пікселів. Ергономічні клавіатури Samsung F300 забезпечує плавний і тактильні враження. Розміри телефону становлять 103,5 х 44 х 9,4 мм у довжину, ширину і висоту з простого важить 77 грамів. 2-мегапіксельна камера Samsung F300 захоплює зображення дозволі 1600×1200 пікселів і відео у форматі QVGA. На додаток до стерео FM-радіо, музичний плеєр Samsung F300 резонує з кришталево чистим звуком і підтримує файли MP3, AAC, AAC +, WMA і форматів.

Будучи орієнтованою телефон музику, Samsung F300 справедливо сповідує свою цілісність з функціями, як MicroSD слот розширення, великий 128 МБ вбудованої пам’яті, розподіл і якість динаміків. І з опорами до GPRS, EDGE, Bluetooth і USB, цей телефон GSM представляє себе як ідеальний пакет стилю і змісту в єдине ціле.