Orange SPV M3100 закінчене бізнес-рішення на ходу

Orange SPV M3100 є мобільний телефон з привабливою зовнішності і відмітним дизайном, якщо їх помістити в тому ж ядрі дизайн HTC Hermes. Апарат наділений 3G технології та новітні функції, такі як КПК, Wi-Fi і HSDPA мереж. Цей телефон доступний і популярними на ринку Великобританії мобільний і серед людей з ділових кіл, які часто необхідний доступ до бізнес-програм.

Ідеальне рішення-бізнесу Orange SPV M3100 поставляється з бізнес-інструментів, таких як Microsoft Windows 5.0, електронна пошта натиску рішення, Orange пошти та прямий поштовх з функціональністю Microsoft Messaging і Security Feature Pack (MSFP) забезпечують миттєвий доступ до Outlook, на ходу. Ви можете також отримати доступ до бізнес-програм, як Word Mobile, Excel Mobile і календар-роблять його ідеальним і кінцевої комплект бізнес-рішення для всіх.

З Orange SPV M3100, ви не повинні думати про роботу мережі. Цей бізнес-телефон завантажується з 3G, Wi-Fi, EDGE і HSPDA технологій, що забезпечують високу продуктивність, де б ви не знаходилися. Orange SPV M3100 є першим телефоном запропонувати чотирьох діапазонах GSM-з’єднання залишатися на зв’язку в будь-якій точці світу!

QWERTY клавіатура-Orange SPV M3100 забезпечує клавіатурі так само, як PC прикріпленою до трубки. Це дає відчуття міні-комп’ютер. Ви можете створювати і редагувати презентації, документи, обмін файлів через Bluetooth, USB та інфрачервоного з’єднання. Що ще, помаранчевий останній гаджет підключається до Інтернету через бездротове громадських Wi-Fi точок доступу. Він має достатньо пам’яті (128 Мб) для зберігання документів, календаря і контактів і записів, а також. Всі ці особливості приховані в компактному пристрої.

Якщо ви хочете слідкувати за своїми бізнес на ходу, отримати Orange SPV M3100 і насолоджуйтеся вашої особистої, так і професійний світ з однаковою пристрастю. Отримати пов’язано з помаранчевою мережі і насолоджуватися контрактом мобільного телефону угод, які можуть включати в себе пропозиції, як безкоштовний телефон, безкоштовні хвилини і безкоштовне страхування залежно від тарифних планів.