Nokia X5 3G мобільних телефонів

Nokia, один з найбільших в світі мобільних виробників, запускає новий і унікальний телефон кожного разу. Кожна трубка відрізняється один від одного за їх особливості, форму, розмір і т.д. Nokia запускає нову серію X тобто Nokia X5 з кур’єрською музики і QWERTY клавіатурою для обміну повідомленнями.

Nokia X5 являє собою компактний телефон-слайдер доступна в очі ловила яскраві кольори та привабливі квадратний дизайн. Це 2,36 дюймовий екран з FTF 256 квітів у дозволі екрану. Він має внутрішню пам’ять 200 Мб і розширюваний пам’яті 2 ГБ з Micro / SD карти, яка допомагає в зберіганні багато контактів, фотографії і різні пісні. Він має 5 Мп камеру з повним фокусом, що має ознаки, відео та аудіо записи. Це призвело сенсорний світло, який є корисним в темряві. З особливістю клавіатури QWERTY повідомленнями стає легким і зручним. Ми можемо отримати доступ до електронної пошти-Hotmails, Gmail або будь-яких інших особистих рахунків. Миттєвий чаті також можна зробити легко. Ми можемо залишатися на зв’язку з друзями, родинами з Інтернетом через Wi-Fi і можете завантажити відео та інших даних. Скачування пісні, відео, ігри, передача даних може бути легко зробити, Ovi-сервісів.

Є пришвидшена музика допомагає в грі FM-радіо, інтернет-радіо, MP3, MP4 і пісні з різними форматами музики легко. Це еквівалентно високу якість вбудованих динаміків більше, ніж будь-який інший звичайний мобільний динамік. Це має особливе і унікальною особливістю перетворюючи ваш телефон, щоб слухати свої улюблені пісні з плей-листа. Він має час розмови 3 години і 30 хвилин, а батареї режимі очікування до 384 годин. Цей телефон поставляється з акумулятором, зарядний пристрій, 2 Гб Micro / SD карт, підключення кабелю, гарнітури і Короткий посібник користувача

Цей телефон Nokia Mobile відрізняється від інших мобільних телефонів з його компактним квадратним дизайном і сміливі, яскраві, блискучі кольору, як рожевий, блакитний, графічні чорний, жовтий, зелений і фіолетовий. Це в основному запущений для обміну повідомленнями і любителів музики. Ця гарнітура проста в обігу і зручні в розмірах. Ця гарнітура за доступною і привабливою ціною.