Nokia N80, щоб піклуватися про професійному та особистому житті

Nokia N80 завантажується з численними інноваційними функціями, що він дійсно може довести свою вірного помічника, щоб піклуватися про вашу особистому і професійному житті в рівній мірі. Багато-багато більше, щоб зробити з такою кількістю функцій, таких як електронна пошта, органайзер, трьох-мегапіксельна камера, WLAN зв’язку, MP3-плеєр, ігри та багато іншого. Саме за цих особливостей, які сумісні N80 був аплодували у всьому світі. Nokia N80 також відомий як один з найбільш передових все-в-одному цифрових пакетів. В даний час Nokia N80 також доступна серед оформлення мобільних телефонів, які приходять з додатковими пропозиціями.

З вашої Nokia N80, ви можете легко залишатися на зв’язку з людьми і різні інші речі, які мають певне значення для вас. Все стало можливо завдяки ІЧ-порт N80, користуватися Wi-Fi і Bluetooth. Через бездротового резервного копіювання, ви можете легко скопіювати медіафайли на ноутбуці або ПК. Крім того, ви можете насолоджуватися вашої заповітної музику на вашому власному стерео з високим звуком. Wi-Fi відповідає додати швидкість, так що ви отримаєте легкий і швидкий доступ в Інтернет з високою швидкістю. Ви можете легко залишатися на зв’язку з усім світом з його Quad Band.

З вашої Nokia N80, ви ніколи не відчуватиме тиску робочого навантаження, так як вона дозволяє робити багато речей, навіть якщо ви знаходитесь не в вашому офісі. Nokia N80 оснащений багатьма функціями помічника такі як список завдань, контакти, електронна пошта, календар і PIM. Ви можете легко переглядати всі документи на своєму дисплеї високого дозволу. Крім того, ви також можете виконати важливі дзвінки, відеоконференції і обмінюватися файлами.

Введіть пульсуючий світ музики з Nokia N80, так як його вбудований музичний програвач дозволить Вам відчути себе удари свого серця. У нього є достатньо місця для зберігання ваших різних улюблених треків. Просто грати і насолоджуватися їх з чудовою якістю звуку. Для більшого задоволення, ви також можете використовувати ваші улюблені пісні в якості мелодії дзвінка. Щоб додати більше, ви також можете завантажити різні ігри і мелодії. Будь-який користувач, що мріють про Nokia N80 може піти на оформлення мобільні телефони пропозиції отримати деякі додаткові переваги.

Nokia N80 на 3, O2, Vodafone мережі.