Motorola SLVR

Nokia фанатів помилуйтеся на це! Motorola розв’язав його перший Стиль моноблок телефон, який є гранично тонкий і важить всього 9 грам – навіть легше, ніж Motorola RAZR! Представляємо Motorola SLVR для клієнтів Cingular.

Motorola SLVR для Cingular вимовляється Мичко (тонкий в), а не срібло, як деякі з нас спочатку. Раніше Motorola SLVR було насправді під кодовою назвою “Королівський леза ‘і не дарма. У цього є гостру бритву, як дивитися на нього.

Пліч-о-пліч порівняння:
Motorola RAZR-3, 9 на 2,2 на 0,6 дюйма, 3,3 унції
Motorola SLVR-4, 5 на 1,9 на 0,5 дюйма, 2,9 унції

Швидкий пліч-о-пліч порівняння показує, що Motorola SLVR не надто багато довше, ніж закриті RAZR і, тільки трохи ширше. Було б досить легко забути про це телефон у кишені. (Інтерфейс схожий на Motorola ROKR але багато витонченіше.) SLVR була розроблена спеціально для тих з нас (Nokia вентилятори), які віддають перевагу бритва тонких телефонів, але відчувають неприязнь до форми раковини молюска.

Одна з особливостей, яка робить Motorola SLVR стояти осторонь від телефонів Razr від T-Mobile і Cingular, що він має вбудований MP3-плеєр для відтворення ваших улюблених пісень плюс знімна карта пам’яті TransFlash так що ви можете зберігати ваші улюблені музичні файли його.

Як не дивно, хоча, Motorola SLVR L7 для Cingular дійсно не вистачає для навушників який здається дивним, оскільки він має MP3-плеєр, хоча ви можете використовувати порт USB для підключення навушників. Деякі галузеві експерти вважають, що SLVR буде випущена разом з Bluetooth-гарнітура Motorola. Коли справа доходить до розмови та в режимі очікування, SLVR має такт RAZR в обох: 6,33 до 3,00 і від 420 до 200, відповідно. Це Quad Band GSM телефон, який включає в себе Bluetooth класу 2, Push-на-Talk (PTT), VGA камера, SCREEN3 і MP3-плеєр.

Там було багато розмов протягом минулого року, у колах стільниковий телефон, про Motorola розробляє ще бритва тонких телефонів (у формі цукерки бар), який буде залучати традиційних телефонів Nokia покупців і перетворити їх на користувачів мобільних телефонів Motorola. За попередніми даними, Motorola SLVR може бути, що мобільний телефон.