Motorola KRZR K1 красу, змішували з уточненням

Відомі для виробництва вишуканих телефонів, Motorola завжди переміщається вперед, щоб створити шедеври для моди кмітливість покоління. Далі, щоб приєднатися до елітної лізі ультра-гладкий телефонів Motorola є Motorola KRZR K1. Сочилася з предметами першої необхідності чистого вишуканість і чисті лінії, які чудово поєднуються з премією матеріал – таким чином, починає втілення привабливою краси або Motorola KRZR K1. Додавання безліч ваги в престижні лінію Motorola, Motorola KRZR K1 пропонує багато з дивовижною функціональністю і розширені мультимедійні і розважальні можливості.

Створення бажаного впливу, Motorola KRZR K1 є вдосконаленою версією серії V3i з усіма останніми функціями. Таким чином, Motorola KRZR K1 є трохи менше, і трохи вище, ніж надзвичайно популярного RAZR. Насправді, дизайн Motorola KRZR K1 являє собою ідеальне поєднання різних знаменитих компанії Motorola конструкції, які вже створив величезний шум по всьому світу, завдяки своїй бритвою-тонкий дизайн, добре підтримується гладкий розкладному форм. При вазі всього 102 грамів, Motorola KRZR K1 знаходиться всього 16мм тонкі – все готово, щоб здивувати вас.

Motorola KRZR K1 не тільки про зовнішність, так як вона завантажується з передовими технологіями і чудовими характеристиками. Прийняти всі ті прохолодні свої знімки з 2-мегапіксельною камерою, яка також підтримується зум і 8-кратним зумом. Крім того, є відео захоплення і відтворення. Вона дозволяє записувати до 25 хвилин відео на вбудовану пам’ять, яка досить хороша, щоб провести навантажень ваші улюблені речі.

Любите слухати всі ваші улюблені треки на його вбудованому музичному програвачі, який може підтримувати різні музичний формат файлів, таких як MP3, AAC, AAC +, підтримується Bluetooth гарнітури і режим польоту. Хоча, телефон поставляється з істотним вбудованої пам’яті, але ви можете легко розширити її за допомогою карт MicroSD скористатися достатньо місця для всіх улюблену музику. Додайте інші ваші улюблені речі, скачавши заставки, теми, мелодії, анімацію і зображення і т.д. Догляд за багато речей, Motorola KRZR K1 є ідеальним штуковина не тільки стегна і відбувається покоління, а й для всіх, хто шукати хороші можливості.