LG KU990 Viewty – гучних 3G-телефон

LG KU990 Viewty, можливо, одна з найвідоміших телефонів у світі «мобільних» моди. Цей стильний гаджет від LG Electronics розроблений і створений тримати людей “модою” на увазі. LG KU990 Viewty є мультимедійним пристроєм, який приймає п’єдестал моди телефон з дивовижною легкістю. Витончене виникнення є побратимом дотепність останніми досягненнями в технології, яка робить роботу з пристроєм ще більш привабливими. Подивившись на профіль цього пристрою зв’язку, то можна сказати, що з цією моделлю, LG домоглася успіху в залученні користувачів, які виходять за виняткову красу, а також топ-оф-лайн функції у своїх телефонах.

Розміри телефону 103.5mm у висоту, 54,5 в ширину і 10,5 мм в товщину. При цьому вимірі, це дійсно дивно, щоб знайти безліч новітніх функцій вбудований в нього. З компактним і стильним профілем неймовірним, LG Viewty, наявних у різних саме вибір кольору – темно-сріблястий, фіолетовий, чорний, а також рожевий. Яскравий сенсорний екран може похвалитися великим 3-дюймовим дисплеєм. Крім того, дисплей підтримці з складними управління, які можна керувати за допомогою стилуса або пальців користувача.

На додаток до вбудованої пам’яті масивні, LG KU990 Viewty поставляється з 5,1-мегапіксельна камера, музичний плеєр, EDGE технології, GPRS і ТБ-виходом варіант. Високого класу варіант підключення дозволяє користувачам ділитися картинками, відео-файли, а також текст з іншими сумісними пристроями без будь-яких проблем. Інтегрована технологія EDGE забезпечує швидку і ефективну передачу файлів протягом часток секунди.

Вбудована камера поставляється з цифровим зумом, ксеноновим спалахом, автофокусом і стабілізатором зображення. Ці функції гарантують, що користувачі мають можливість захопити чудові зображення, навіть на ходу. Крім того, відео-можливостей можна використовувати для запису особливих моментів. Розширені можливості використовуються для відтворення, зберігання, видалення та редагування відеоматеріалів легко на телефоні.

Захоплюючі Музичний плеєр підтримує музику в популярних форматах, таких як MP3, ACC і ACC, яка дозволяє користувачам слухати всі їх улюблену музику. Бездротовий зв’язок Bluetooth в комплекті з A2DP дає можливість насолоджуватися музикою без дротів. Крім того, радіо особливістю LG KU990 Viewty тримає користувачів в курсі останніх на музику або погоду.