LG KP265 привабливим слайдер

LG KP265 являє собою слайдер телефон в чорному і білому. Верхня частина чорна з червоною бічної лінії і ковзної частини біла з клавіатури на ньому. Ковзання і поєднання кольорів робить його привабливим для зберігання та використання. Цей телефон LG призначена для молодих людей і тих, хто молодий душею.

LG KP265 є оперативних мережі 2G в GSM900/1800/1900MHz. Цей телефон знаходиться в робочому стані всій Індії і в декількох частинах за межами Індії також. Екран дисплея графічний і кольоровий TFT з 262 квітами.

Поліфонічні мелодії музичного і тримати користувачів і абонентів щасливим. У випадку, якщо користувач хоче, щоб телефон мовчати, то він може включити телефон режим вібрації слухати відчуваю, що в той час. Цей телефон призначений красиво та інноваційно. Bluetooth засіб дозволяє користувачеві використовувати телефон, гучний зв’язок без будь-яких проблем. Коли користувач зайнятий водіння і повинен ухвалити план терміновий дзвінок, то Bluetooth є єдиним рішенням. Це допомагає у спілкуванні з людиною, без будь-яких проблем у водінні. Користувач може також слухати улюблені номери легко. USB підключення також забезпечений цьому телефоні.

LG мобільні телефони, як правило, призначені для підключення CDMA але мало харчування для GSM з’єднання, а також. LG KP265 є камерою з 1,3-мегапіксельною телефон конфігурації. Телефони з камерами завжди корисні в натисканні красиві фотографії, тому що вони найбільш зручні під час будь-якого незвичайного відбувається. Багато людей носять свої мобільні телефони, коли відбувається щось унікальне в їхніх очах робить їх натисніть фотографії миттєво. Деякі з кращих картин натиснули на мобільники тільки.

LG KP265 є артистом, а також. Вона допомагає людям розважати їх через музику за своїм вибором, а також через FM. Багато користувачів люблять слухати пісні через FM радіо. Це допомагає людині забути про блюз і відійти в красивих думок. Музика просвічує і розважає настрій людини.

LG KP265 Загальна є модний телефон з усіма тими функціями, які входять в цей діапазон, відмінно. Користувач хотів би використовувати його і люблять, щоб носити його в руці.