iphone оновлень

IPhone є знаковим, і оселився в якості смартфона, щоб битися. Її успіх прийшов з своєю відмінною і дружній користувальницький інтерфейс, один пристрій діапазону в одній мережі, добре розвинений магазин додатків і передові маркетингові стратегії.

Тим не менш, багато хто до цих пір задаються питанням, чому люди як і раніше виступає iPhone в порівнянні з іншими, більш просунутих смартфонів. IPhone не вистачало деяких основних функцій, таких як MMS, видаляти і пересилати окремі повідомлення. Він також не вистачає стандартних інтелектуальних функцій телефону, таких як вирізання, копіювання, вставка, пошук, альбомна орієнтація клавіатури і т.д. Є так багато інших розумних телефонів там, які пропонують більш широку функціональність для кінцевих користувачів. Досі!

Apple, нарешті, прислухався до своїх клієнтів, або застосовуватися ще одна розумна стратегія маркетингу своєї продукції. Вони виробили серйозне оновлення програмного забезпечення, iPhone OS 3.0. Це оновлення звернувся до більшості вистачає функції з існуючими 3G iPhone, вона була високо цінують всі поточні клієнти. Проте, в той же час яблук анонс нового програмного забезпечення, вони також оголосили про свої нові доповнення до iPhone сім’ї, iPhone 3GS, де S означає швидкість, а не Стів, де я хотів вірити. IPhone 3GS з 3,0 приносить iPhone у верхній частині класу з точки зору смартфонів, нове програмне забезпечення і нові оновлення апаратного побачить iPhone бути ще важче перемогти. Хоча є ще кілька функцій на iPhone, що в даний час поліпшив своїх суперників:

• Камера: Навіть якщо камера була реконструкція, це все ще тільки 3 Мп, не має цифровий зум і без спалаху. Хоча є способи отримання цифровий зум, самого обладнання не може бути поліпшена користувачем.
• Клавіатура: iPhone має віртуальну клавіатуру, це може бути від розміщення для деяких людей, і інші компанії скористалися цією, використовуючи такий метод як фізичних, так і віртуальних клавіатур.
• Налаштування: Якщо в’язниця не зламана, iPhone буде виглядати так, як яблуко хоче, щоб вона виглядала.
• Багатозадачних: Всі смарт-телефони розглядаємо це як важливу особливість, крім яблук, де кожен додаток має бути закрита, перш ніж ви можете використовувати інший. Вони з лишком компенсується новою функцією повідомлення поштовху і збільшення швидкості.
• Flash Player: iPhone може похвалитися кращим браузером на мобільному пристрої, і все ж він не підтримує Flash Player, плагін в так часто зустрічаються при роботі в мережі.