HTC Touch HD – те, що може вкрасти твоє серце

Хоча він дійсно сказав, що ні, звичайно, ніякого визначення досконалості, але HTC Touch HD десь поруч про досконалість. Це дійсно є смартфоном доставлений з HTC, тайванський виробник портативних пристроїв.

фізичні аспекти

HTC Touch HD є претензійною елегантний мобільний телефон і до цих пір, тому що фізичні характеристики турбує, у нього є 146 грамів ваги і величезний за 62.8mm 115mm у висоту на 12 мм глибокий чорний колір корпусу. Для цього гаджета включає 3,8 дюйма TFT резистивний сенсорний екран, який може проявляти 65K кольорів за роздільної здатності 480 х 800 пікселів. Крім того, він також поставляється з досить багато саме додані об’єкти. TouchFLO 3D пальця навігації, акселерометр для автоматичного повороту, Сенсорні елементи управління навігацією, датчик наближення для автоматичного виключення і розпізнавання рукописного тексту.

Після доповіді допоможе вам знати, що це набагато більш ретельно: –

Робота на Microsoft Windows Mobile 6.1 Professional, HTC Touch HD приносить вздовж MS Office Mobile редактор документів (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF глядача) і набір функцій зв’язку (GPRS клас десять і EDGE, 3G HSDPA, 7.2 Mbps ; HSUPA, 2 Mbps, WLAN Wi-Fi 802.11 B / G) 0,5-мегапіксельна камера бере на себе повну турботу про любителів фотографії, як вона була розроблена з можливістю автофокусу надавати до 2592 х 1944 пікселів фотографії і CIF у сюжети відео 30fps.

Крім основної камери, телефон також має другий VGA CMOS камера для забезпечення відеозв’язку facility.Moreover, якщо ви насправді музику урод, то ваші улюблені функції будуть стерео FM-радіо з RDS, музичний плеєр і відеоплеєр. Відтворення файлів складається з MP3, WAV, WMA, AAC, AAC +, еААС +, AMR NB і AMR WB аудіо і відео MP4/H.264/H.263.

HTC Touch HD має Bluetooth і USB для обміну даними та WAP 2.0/xHTML, HTML-браузер для перегляду веб-сторінок об’єкта. Так само, як користувачі можуть отримати перевагу YouTube клієнтом і Google Search service.One можуть скористатися 3,5 мм аудіо гніздо об’єкта і завантажити кілька ігор з інтернету буде отримати набагато більше задоволення і вражень. Додавання до нього, 288 Мб ОЗУ, 512 Мб ROM і 8 Гб карта була включена в HTC Touch HD, а також до 16 Гб зовнішнього межі.