HTC Touch Diamond яблуко iphone матч-реванш

HTC є першою компанією, щоб приєднатися до гри, яка Iphone Apple, почали. HTC Touch Diamond був представлений у Лондоні, щоб громадськість і там було багато шуму з приводу цього нового стільникового телефону. HTC Touch Diamond є першою компанією, щоб увійти в поле бою проти всемогутнього Iphone Apple. Що в цьому такого, запитаєте ви? Це може бути історія повторюється. Дозвольте мені пояснити.

Apple, зараз є королем в інтернет-ринку стільникових телефонів. У них є тільки зручним пристроєм на ринку, який всі ми знаємо, Iphone Apple. Ще в 1970-х і 1980-х роках Apple, робив гроші передати кулаком, коли вони вийшли з продуктами, як комп’ютер Commodore 64. Вони були в значній мірі друкують власні гроші з продажів йде через дах. Гроші крана, нарешті, сушать, коли сьогоднішні гігантські Microsoft представила нас з операційною системою комп’ютера називаються вікнами. Яблуко було на життєзабезпечення з інтернет-ринку до цих пір.

Перенесемося в умовах сучасного ринку. Тепер у нас є Алмазний HTC Touch реліз з великим з тих же функцій, виглядати і відчувати себе як Iphone Apple. HTC Touch Diamond є мобільний телефон та інтернет гаджет з сенсорним можливостям. Причина всі хочуть Iphone Apple, через Інтернет-варіант. Так, це телефон, але телефон греблю гати. Все це лежить в Інтернет-варіант. Яблуко було друкувати гроші, з тих пір вони випустили Iphone ще в 2007 році і не мав ніякої конкуренції. Вони насолоджувалися всьому світі монополію на цілий рік досі. Схоже, що HTC Touch Diamond збирається приймати свої власні друковані форми з їх власного випуску телефону. Саме чудове в компанії Apple і HTC є підкреслення дебати, які ми вже пережили і побачили перед переможцем з’являються, або ми?

Apple проти Microsoft матч-реванш? Ми всі пам’ятаємо, коли Microsoft Windows стала опорою в настільних і портативних комп’ютерів на сьогоднішній день. Тоді Apple, запнувся і втратили, коли вона зрозуміла, що була Microsoft Windows операційна система вибору. Сьогодні Apple, має свою дуже стабільна Safari браузер, який Iphone і Ipod Touch використовує. HTC використовує Microsoft Windows Mobile програмне забезпечення для серфінгу в мережі. І HTC Touch Diamond і Apple Iphone мобільний телефон або я повинен сказати інтернет-пристроїв може зробити справу для всіх, щоб використовувати свої пристрої. Тільки час покаже, якщо ми хочемо стати світовим яблуко або світу Microsoft.

Якщо ви зацікавлені в порівняння яблук і апельсинів відвідати нас і порівняти функції від цих великих пристроїв.