Blackberry Storm 2 BlackBerry з сенсорним екраном

Blackberry завжди придумують чудові технології на основі мобільних телефонів відомих своїми новими і зовсім інший інтерфейс, з повною QWERTY дошка для ключів. Компанія була першою, забезпечують повне рішення розсилку підприємства. Але тепер часи змінилися, і компанія уклала сенсорний ринку, а також. Поряд з цим, Blackberry продукти з власними операційної системи, мають зовсім інший інтерфейс від інших смартфонів.

Blackberry Storm 2 є лише другим гаджет Blackberry прийти з сенсорним екраном, а не QWERTY, для яких Blackberry гаджети знаменитим. Крім цієї технології, яка використовується є останнім і стиль дуже складний. Технологія може бути перевірена як гаджет працює на останній Blackberry OS і в чотирьох діапазонах технології, заснованої. Таким чином, телефон Blackberry Storm 2 підтримує як 2G, так і 3G мереж. Не тільки це гаджет GPRS, EDGE, синій зуб, а також Wi-Fi включений. Крім цього передача даних USB об’єкта також доступна. GPS також представлена ​​в цей гаджет з A-GPS підтримки.

Є багато інших особливостей, які роблять телефон Blackberry Storm 2 в змозі забезпечити краща розвага крім того, що вона славиться. Функціональні можливості для підтримки розваги можна накидав як MP3/WMA/AAC + плеєр і MP4/H.264/H.263/WMV гравця. BlackBerry Maps, редактор документів (Word, Excel, Power Point, PDF) надаються для завершення основних функцій пов’язаних з роботою. 3,15-мегапіксельна камера дозвіл 2048×1536 пікселів і допоміг з функціями, як автофокус, світлодіодний спалах, гео-тегів і стабілізацією зображення забезпечується з гаджетом.

Основним центром тяжіння, сенсорний екран, це 3,25 дюйма TFT ємнісний сенсорний екран наповнили 65 тисяч кольорів і характеризується з акселерометр для автоматичного повороту. Це все про технології. Дизайн цього гаджета однаково гарний як Blackberry Storm, 2 поставляється у блискучих чорного кольору з вимірюванням 112,5 х 62,2 х 14 мм і вагою 160 грамів.

2 BlackBerry Storm угоди в магазинах і цінуються. Причина в тому, що Blackberry Storm2 угоди є новими для телефону Blackberry мобільних коханця. Є Blackberry Curve 8520 угод доступні в магазинах для тих, хто віддає перевагу QWERTY клавіатуру на сенсорному екрані. 2 BlackBerry Storm угод, а також Blackberry Storm2 пропозиції однаково затребувані, оскільки вони однаково гарні.