Acer E600 приголомшливий Windows 7 телефон телефону з 2G, так і 3G-зв’язку

Провідна компанія з виробництва робочому столі Acer в даний час вступили в в мобільний сектор для того, йти в ногу з тенденціями і поставила кількість мобільних телефонів в цій галузі. Користувачі мобільних телефонів отримає достатньо, щоб радіти разом з цією компанією в майбутньому. Виробник мобільних вже планує запустити свій останній мобільний телефон пристрій Acer E600 на ринку. Гаджет, як вважають, всі останні передові технології та програми ті впевнені, навіть для залучення жорстких очима споживачів на ринку.

Acer E600 є одним з таких приголомшливих Windows 7 телефон з 2G, так і 3G-зв’язку, який дозволить високошвидкісним Інтернетом доступу об’єкта. Acer E600 мобільний телефон має розміри 22x60x13.5 мм. Пристрій буде включати 4,0 дюйма TFT сенсорний екран з високим дозволом і 256 тис. квітів дати йому чудовий вид. Найбільш привабливою особливістю цього пристрою є його 5-мегапіксельною камерою з роздільною здатністю 480 х 800 пікселів. Камера оснащена світлодіодним спалахом, безумовно, забезпечить зображення з кришталево чистим видом. Мобільний телефон підтримує літій-іонних акумулятора ємністю 1300 мАг. Він також підтримує MP3, WAV, WMA, еААС музичних форматів. Клієнти можуть скористатися цим дивовижним мобільний телефон з різних мобільних телефонів угод забезпечується всіма основними операторами мобільного зв’язку.

На ринку Великобританії, всього станцій мереж, таких як O2, Orange, T-Mobiles, Virgin, три, Vodafone і т.д. Talk Talk надає різні чудові угод, таких як договір має, платять, як ви йдете угод і сим вільних угод. Відповідно до контракту угод користувачам необхідно укласти договір на певний період часу, який може бути 12 місяців, 18 місяців або 24 місяців. Споживачі також мають платити фіксований щомісячний рахунок. Якщо користувачі не хочуть укладати договір, вони можуть піти на платити, як ви йдете угод, які не вимагають якого-небудь контракту або рахунки. Користувачі мобільних телефонів можуть також використовувати SIM вільне угод, які надають вам мобільний телефон без яких-небудь сім-карти. Ця угода також дасть вам свободу вибору будь-якої мережі мобільного зв’язку.