10 додатків для iphone безкоштовно

Багато людей шукають безкоштовні програми для своїх iPhone. Доброю новиною є те, що існує безліч різних додатків, які люди можуть знайти в інтернеті для своїх iPhone безкоштовно. Ось деякі з популярних додатків, які можуть допомогти з продуктивно.

• Простота Диспетчер завдань – це велике додаток. Це дуже простий у використанні і підтримує метод, відомий як GTD. Вона також може бути запущений на Windows, або Mac. Один дійсно цікава річ, що це syncable з більш ніж одним комп’ютером.
• Дія Метод – це потужний і безкоштовний додаток для управління завданнями, і він призначений для забезпечення максимальної продуктивності.
• Evernote – Це те, що вийде IPod Touch, IPad або iPhone в частину вашого власного розуму.
• Безкоштовний Instapaper – Це дозволяє зберегти веб-сторінки, щоб читати в автономному режимі. Все, що вам потрібно зробити, це встановити закладку. Потім відзначте будь-який з сторінок, які ви хочете читати в інший час. Це дуже зручно для довгих блогів і статей.
• робити – Це безкоштовний, простий менеджер список, який допоможе вам з запам’ятовуванням, що повинно бути зроблено.
• Використовуйте ваш почерк – а не вводити речей в цей додаток, ви пишете їх судиться пальцем. Вона дозволяє строчити цілі пропозиції за допомогою методу, який дозволяє розмістити на екрані будь-якої довжини тексту. При заповненні екрану, він буде ковзати.
• Chronolite – Ця програма дозволяє запускати, а також переглядати більше одного таймера в той же час. У вас є можливість створити стільки як 4 різних таймерів, які ви можете почати, призупинити або скинути одночасно або окремо. Вони можуть розраховувати вгору до тих пір, як ви хочете, щоб вони, або вони можуть відлік для певної кількості часу.
• Paypal – Так як багато людей використовують Paypal, це одне з найпопулярніших додатків для iPhone. Це найшвидший спосіб відправки грошей, використовуючи iPhone комусь іншому. Це дозволяє керувати рахунком з вашого iPhone.
• площа – Надійно і швидко приймати готівку і платежі по кредитних картах від кого-небудь за допомогою цього додатка. Кард-рідер робить платежі швидко і легко.
• Bloomberg-Це приносить силу Bloomberg вашого iPhone. Вона також має інструменти для аналізу ринків світу. Для тих, хто в світі бізнесу, це є важливим додатком iPhone.

Це десять великих додатків iPhone, що підприємці повинні думати про отримання для своїх iPhone’ов. Це всього лише зразок корисних безкоштовних додатків, які доступні для iPhone’ов. Є ще дуже багато програм для iphone, які прості в установці і простоту використання.