покупка Hiphone – телефон Китай ТБ (Wi-Fi) тепер легко

У продовженні ми знаходимося в сцені заміна мобільного підтримки. Мобільний не суперзірка проте зараз вона стає сутністю точкою для всіх нас, тому для цього основу мобільних стиснення росте вгору. Для знаменитого суму, необхідну для людей в існуючий день. З-з-спосіб розповісти на вкриті інеєм з розумінням тільки одного з електронних компанії (Chinabuye) має різні модні мобільні, який відомий як “Hiphone V007 Quad Band Dual карти Китай телевізор телефон з Wi-Fi».

Цей мобільний тільки про одне і всі останні, все суміші категорію розширення доступні в цьому мобільному. Це так бентежить, що ми не можемо навіть консистенція його також. Вага цього мобільного просто KG. Вплинуло на зростання товарів також діафрагми Витримка для цього електронний пристрій, як їх багато функцій в мобільному телефоні.

Чотири діапазони означає на площу смуги доступні в різноманітних способів. Купити електроніки з Китаю продуктів пояснення “Hiphone V007 Quad Band Dual карти ТВ стільниковий телефон з Wi-Fi” на № моделі цього пристрою є V007, це мережа GSM 850/900/1800/1900. Зміна мови також можна отримати, англійська, французька, іспанська, португальська, турецька, грецька, китайська, колір цього мобільного “Black”. Це зовнішній вигляд бару. Розмір розміру цього мобільного 116mm (H) х 63 мм (Ш) х 13 мм. РК-дисплей 3,2-дюймовий сенсорний екран, 160K квітів і 240 х 320 пікселів.

Це сенсорна панель. Камера з 2.0megapixels дві камери. Він доступний з телевізором, Java, перемикач датчика і Bluetooth і т.д. мультимедіа як музичний плеєр: підтримка MP3 Відео Плеєр: підтримка 3GP, MP4 відтворення на весь екран. Дзвінок: 64 поліфонічних мелодій; Форма дзвінка: MP3, MIDI. Різні інші функції також існуючі, такі як MP3 / MP4 плеєр вільно, світовий час, календар, список справ, калькулятор будильник, секундомір, E-Book Reader, конвертер валют, Bluetooth, FM і т.д.

Часу розмов до цього мобільного становить 100-150 хв. Стояти на час цього мобільного 120-180 годин. Навіть інші аксесуари також включають в себе 2 х батареї, 1 х Навушники, 1 х USB кабель 1 х зарядний пристрій, 1 х Керівництво.

Цей мобільний під рукою у затвердженні з ім’ям “Hiphone V007 Quad Band Dual карти телевізор стільниковий телефон з Wi-Fi». Навіть ви можете активізувати цей мобільний онлайн також з сайту компанії.