Топ 5 рад, щоб знизити витрати телефонних дзвінків

1. Низькі тарифи на мобільні або стаціонарні телефонні дзвінки. Це може здатися простим, але реклама BIG Telco? И має ви, дивлячись на всі їх? Безкоштовно? включень у той час як вони переконуються, що стягувати вам великі збори і виклику номеру.

2. Остерігайтеся 30 другий крок. Право більшості мобільних плани і більшість наземних Що? И дзвінків на мобільні або національні, оплачуються в 30 секунді по основним обладнанням оператора з, чому? Тому що вони обдурили вас думати, що це нормально для вас, щоб платити за те, що ви не т отримати. Не т дозволяйте їм дурити вас більше. Платіть тільки за те, що ви використовуєте, переконайтеся, що ви попросите протягом 1 секунди білінгу. У наших планах OHMI все розраховується з кроком 1 секунда за винятком мобільного плани кришкою. Більш детальну інформацію про 1? V-30 з кроком білінгу прочитати нашу статтю в нашому Зрозуміти Ваш телефонний рахунок розсилку серії.

3. Flagfalls. Це ще один вартість, яка постійно йде вгору. Чи знаєте ви, що деякі Telco? И тепер стягують цілих 43 центів просто підключити ваш дзвінок? Вибрати план з низькою Flagfall і дивитися вартість викликів краплі. OHMI? З Super Low Мобільна план має Flagfall всього 5 ° С у виклику.
4. Міжміських дзвінків може бути дорогим. Середня міжміського виклику становить менше 2 хвилин. Багато постачальників послуг захопить вас Caps виклику протягом 1 години або більше, але стягують набагато вище початкової на хвилину значення швидкості більшість дзвінків коштувати вам більше. Тільки йти на привабливих кришками план, якщо ви робите багато довгих дзвінків. В іншому випадку платити низькі ціни і платити тільки за час використання, як правило, працювати дешевше.

5. Міжнародні дзвінки. Чим більше Telco? И дійсно може стягувати плату за міжнародні дзвінки. Це призвело до припливу міжнародного телефонного карти. Тим не менш, було багато скарг з приводу непояснених зборів і платежів, пов’язаних з використанням цих дзвінків, і якщо ви у великому бізнесі це громіздка система для того, щоб ваші співробітники набрати номер. У OHMI ми можемо зробити його простіше для вас. Якщо ви робите багато міжнародних дзвінків, просто дайте нам знати, де і ми докладемо всі зусилля, щоб дати вам велику знижку на ваші звинувачення виклику.

Дон? Забудьте підписатися на OHMI Розуміння Вашого телефонного рахунку розсилку серію мати більше розуміння того, як ви можете переконатися, що ви отримаєте правильний план для вас і скоротити витрати на телефон.