300 нових idive буде водонепроникним ваш Ipod iphone готові для купання

Якщо ви не можете витримати бути відокремлені від вашого iPhone або Ipod За пару годин, поки ви знаходитесь поруч з водою, то чому б не інвестувати в iDive? Це водонепроникний гаджет допомагає iPhone водонепроникним, забезпечуючи при цьому ваші Висока якість звуку та розваг. Ви можете використовувати його для підводного плавання, підводного плавання або плавання, поки ви знаходитесь в безпеці, знаючи це ІСНА € ™ т даючи ніякої води поблизу вашого дорогоцінного iPhone / iPod.

Я можу подивитися цей є дуже корисний гаджет для багатьох дайверів, без сумніву, робить власників предметом заздрості для всіх тих, хто навколо них. З респектабельним рейтинг глибину 90 м або 300 футів, ви можете взяти його з собою на більшість занурень, а потім, коли Ви проводите безпеки або декомпрессионниє зупинки, можна розважити себе, слухаючи вміст вашого iPhone або Ipod або перегляді фільмів зберігається на ньому. Будьте предметом заздрості ваших друзів дайвінгу, поки ви виконуєте зупиниться, коли у вас є свої власні розваги, щоб скоротати хвилин висить на лінії пострілу, і вони залишилися, спостерігаючи за їх комп’ютерами занурення.

І iDive 300 це не просто гаджет, який корисний для у воді. Це означає, що ви також можете слухати музику на човні на вихід до ваших улюблених сайтів занурення. Це може бути просто допомогти вирішити вам, якщо ви зазвичай страждають трохи на човні з. Вона також буде захищати вашого iPhone або Зробити ставку, поки ви знаходитесь на пляжі або просто плескатися кромки води.

Зараз найкращий час, щоб дивитися на iDive 300, це дійсно корисна частина обладнання.

idive 300 специфікації
* Водонепроникний до 300ft/90m підводного
* Вбудований мікропроцесор дозволяє кнопкового управління колеса миші і сенсорного екрану пристрою ставку
* Дивіться фільми після розпакування
* Над вухом Виступаючі
* Призначений для установки на ремінь маски або ховаються під капотом занурення
* Вбудований підсилювач
* Забезпечує високу якість стереозвуку
* Шнурок петля дозволяє легко прихильності
* Рекомендується для дайвінгу та підводного плавання
IDive 300 сумісний з
* IPhone
* IPhone 3G
* Ipod Touch
* IPod Nano 4-го покоління
* IPod Nano 3-го покоління
* Ставку класичний
* IPod Nano 2-го покоління
* IPod Nano 5-го покоління
* Ставку класичний 5-го покоління