перша альфа лави b5 світі клавіатура мобільного

Лава International Ltd є одним з найпопулярніших мобільних брендів в Індії. Лава мобільних ввів багато бізнесу, а також особисті мобільні телефони за дуже розумною ціною. Лава мобільних телефонів надавати високотехнологічні функції в низькій ціні. Нещодавно компанія випустила нові телефони альфа клавіатури. Лава Мобільний є першою клавіатури Альфа світі телефон. Ця інноваційна клавішу і розроблений відповідно до зручністю для користувачів і дає їм клопоту безкоштовно друкувати. Клавіші розташовані в послідовності, як A B C D E.

Лава мобільних зробила життя простої для тих, хто не знайомий з QWERTY або декількома натисканнями клавіатури. Він ввів цю інноваційну клавіатуру званий альфа-клавіатура у своїй гарячої B2 Лава і телефони Лава B5. Це справді велика інновація в мобільній індустрії. У зв’язку з цим B5 мобільного Лава атрибут набирає популярність з кожним днем. Це економічно ефективний мобільний телефон, мобільний Лава. Вбудований з хорошими специфікаціями і доступною ціною, телефон в основному призначеної для сегмента початкового рівня.

Це Лава мобільних ціна поставляється в трьох до чотирьох тисяч квадратних дужках. Цей телефон хороший для тих, хто не може дозволити собі QWERTY клавіатурами або дорогих брендів, таких як BlackBerry або HTC. Але якщо ми подивимося на його особливості, технічні характеристики і функціональні можливості, Лава мобільних В5 завантажені всі основні і звичайні функції.

Лави b5 мобільний приходить з вагою 109 г і має розміри 107.8X63X12.75 мм. Пристрій підтримує подвійний варіант SIM (GSM + GSM) і його зовнішність схожа на мобільний телефон BlackBerry. Вона несе в собі 2-мегапіксельною камерою з середньою якістю зображення і має 64 Мб вбудованої пам’яті і може бути збільшена до 8 Гб.

Лава b5 мобільний телефон підтримує різні музичним плеєром форматів, таких як MP3, MP4, 3GP, AVI, MIDI і т.д., і користувач може передавати гарячі пісні безпосередньо з комп’ютера, в будь-якому форматі. Як і інші телефони Лава b5 мобільний має FM радіо, яке може дати хорошу компанію, а на ходу з високою якістю звуку. Пристрій поставляється з браузером Opera Mini. Це робить ваш серфінг легко і швидко за допомогою GPRS технології. Він також підтримує месенджери, такі як Nimbuzz (MSN, Yahoo Messenger, Skype і т.д.)