Sony Ericsson W995 телефон, який красивим виставляти напоказ свій стиль заяву

МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ бренду Sony Ericsson відомі своєю чудовою зовнішності і зручних функцій. Це великий бренд, який завоював кілька серця людей в усьому світі. Цей мобільний компанія завжди запущений різних моделей, які мають складні функції і новітні мобільні технології телефонів. Це є важливою причиною для багатьох людей купити телефон цієї марки. Через це він дає жорстку конкуренцію на всіх інших марок і намагається ввести більш телефон з новітніми функціями. Новий телефон приніс бренд Sony Ericsson W995. Цей телефон пропонує всі сучасні функції, які потрібні відповідно до справжнім користувачем день.

Sony Ericsson представляє собою смартфон з 2,6-дюймовий TFT-екран, які показують близько 256 тис. квітів. Він має гарний дозвіл екрана 240 х 320 пікселів, які забезпечують зображення чіпсів і ясно. Він має привабливий корпус і важить всього близько 113 грамів. Вона також має акселерометр, датчик, який забезпечує, щоб подивитися як тип портрета, зображення, а також ландшафт. Цей мобільний телефон покрита матового металу, який дає чудовий вигляд.

Sony Ericsson W995 має всі розважальні функції, такі як вражаючий камера 8,1 мегапікселя, яка поставляється з додатковою функцією, як світлодіодний спалах, гео-тегів, стабілізатор зображення і розпізнавання осіб. Камера цього телефону також дозволяє захоплення відео. Цей телефон надає всі види музичних форматів для відтворення пісні, такі як музичний плеєр і FM-радіо з функцією RDS. Крім того, ви можете насолоджуватися музичними файлами, під час гри він на стереодинаміки. Щоб отримати більше розважатися ви можете завантажити ігри на телефон. Цей телефон має веб-браузер, який допомагає користувачеві завантажити шпалери і заставки, пісні і теми з інтернету в будь-який час.

Sony Ericsson W995 має Bluetooth і USB, який дозволяє трубку, щоб отримати пов’язані з настільних комп’ютерів і ноутбуків, а також з іншими сумісними пристроями. Цей телефон є 118MB внутрішньої карті пам’яті, яка може бути розширена до 8 Гб карти MicroSD. У ньому є всі функції обміну повідомленнями, такі як SMS, MMS і миттєві повідомлення. Цей телефон також має кращу якість звуку для любителів музики. Вона також забезпечує GPS з навігатором, яка допомагає зробити вашу позицію і знайти в невідомому напрямку.