Sony Ericsson W850i Його 3G телефон Walkman

Справжнім проривом в галузі мобільних технологій є інтеграція мультимедійних функцій в мобільних пристроях. Новий вік мобільних телефонів не тільки призначені для зв’язку, ви також можете насолоджуватися музикою, камери, мобільні ігри і багато іншого з міні-пристрої. Завдяки мобільної технології, що дало новий сенс у світі комунікацій.

Багато провідні виробники розробляють телефони з неперевершеним мультимедійних функцій. Серед них, Sony Ericsson запустила Walkman пристроїв для всіх тих, хто любить музику. Ці пристрої збагачений розширеними функціями музики – так чому б вести окремий цифровий музичний плеєр, якщо у вас є багатоцільове мобільний пристрій. Відчуйте музичний ритм з телефонами від Sony Ericsson Walkman серії.

З просуванням в галузі мобільних технологій, останні мобільні телефони приходять з розширеними можливостями. Будь то музика, ігри, мобільний Інтернет або підключення – ви називаєте це, і у вас є. Інтеграція технології третього покоління в мобільному телефоні знову прорив в мобільному світі. Подумати тільки музичний телефон, який має право з 3G і підтримкою UMTS Walkman Player2.0 – її Sony Ericsson W850i. І з 1 Гб MS PRO Duo – пристрій створює більше номерів для ваших улюблених музичних треків.

Walkman Player2.0 є останньою версією музичного плеєра і поставляється з навантаженнями нових функцій і ви можете знайти ваші улюблені музичні треки через плейлисти, жанри, художники, а також через окремі треки. Крім того, у вас є RDS FM-радіо і Track ID – тримати свої музичні композиції у ваших руках і любите слухати музику на ходу.

Багатофункціональний пристрій також пропонує функції камери – захопити світ з інтегрованою 2,0-мегапіксельною камерою і поділитися з друзями та родиною через MMS, електронною поштою або Bluetooth. Крім того, з 3G, пристрій забезпечує плавний і можливості підключення широкосмугового високошвидкісного мобільного інтернету – підключення та спільного використання даних або переглядати інтернет для синхронізації електронної пошти та останніми новинами.

Sony Ericsson W850i є дійсно відмінним пристроєм музики для мільйонів любителів музики по всьому світу.