Sony Ericsson W350i-новий телефон Walkman

Sony Ericsson W350i є новий телефон Walkman з великою кількістю нових можливостей. Телефон був проведений Sony Ericsson. Компанія є спільним підприємством японської Sony і шведської Ericsson.
Sony Ericsson W350i має всі передові функції мобільного телефону. У пам’яті телефону можна організувати музику в списки відтворення, він може навіть зберігати і відтворювати відео. Телефон також використовується для доступу під виливків.

Sony Ericsson W350i має музичний органайзер з SenseMe технології. Sense Me це новий спосіб вибрати пісню і додати його в список відтворення на певний настрій. Телефон повинен трохи струснути частину зап’ястя, щоб змінити трасу. Це робить його дуже проста в експлуатації, ніж інші подібні телефони.
Sony Ericsson W350i також поставляється з програмним забезпеченням Disc2Phone. Програмне забезпечення після установки на комп’ютер може допомогти користувачам передавати музику з компакт-диска на мобільний телефон. Процес дуже простий, користувачеві просто потрібно перетягнути вибраний трек.

Sony Ericsson W350i мобільний телефон також має MegaBass функцію. MegaBass опція дозволяє користувачам насолоджуватися музикою в гучний і ясний шлях. Користувачі можуть вибирати форму навушники і зовнішні динаміки для прослуховування музики.

Гравець Walkman музику Sony Ericsson W350i здатний грати, перемотування назад, перемотування вперед. Головним чином, це може зробити будь-яку річ, яку можна зробити іонний Walkman. Деякі додаткові функції перетасовки треків, а також управління музичними файлами. Музичні файли, які управляються у формі списку відтворення в музичному програвачі. Плеєр також має вбудований графічний еквалайзер.
Музичний плеєр в Sony Ericsson W350i досить розумні. Вона може підтримувати різні звукові формати, такі як MP3 і AAC.

Sony Ericsson W350i також поставляється з завантажити сервіс PlayNow. Це особливість, яка робить його легким для персоналізації мобільного телефону.
Sony Ericsson W350i був розроблений з музикою любить в розумі. Дійсно. Телефон не може бути краще для любителів музики, ніж Sony Ericsson W910i