Nokia N97 Mini білий – велика сила в маленькій упаковці

Nokia N97 Mini білий є світового класу смартфон, це як супер міні-комп’ютер в кишені. У порівнянні з її конкурентом iPhone, Nokia N97 Mini має дуже вражаючими характеристиками. З гарним зимовий колір теми N97 Mini білий, безсумнівно, підкорить серця. У телефоні є все, що можливо ви хочете в мобільному телефоні.

Дизайн і функції

Nokia N97 Mini Білий провів більшу частину функцій від своїх братів і сестер, там такий же 3,2 “резистивний сенсорний екран, повноцінна клавіатура QWERTY, яка висувається плавно. Телефоні має бути для тих, хто любить поспілкуватися в соціальних мережах . Завдяки цьому новому користувачеві N-серії можна переглядати в Інтернеті дуже швидко і без особливих зусиль за допомогою супер швидкий 3G, Wi-Fi підключення, з’єднатися з вашою родиною та друзями, ваші улюблені інтернет-послуг без збоїв. Ви можете завантажити живий корм із соціальних мереж . міні-білий добре пов’язаний з іншими гаджетами через Bluetooth версії 2 з EDR, USB 2.0 і ТБ-вихід і, перш за все 3,5 мм стандартний роз’єм AV, який допоможе вам насолоджуватися улюбленими аудіо та відео файлів на інших мультимедійних систем.

мультимедійних функцій

Nokia N97 Mini білий з передвстановленою безліч новітніми мультимедійними функціями, дивовижний 5-мегапіксельна автофокусом грубіяна з Carl Zeiss Оптичні лінзи і подвійним світлодіодним спалахом, вона може записувати DVD-якість відео, модернізований музичний плеєр та електронна пошта об’єктів. Ви можете зберігати нескінченних контактів і мультимедіа-файлів в 8 Гб вбудованою картою пам’яті, яка може бути розширена до 24 Гб.

Налаштувати для вас

N97 Mini пропонує Вам спектр індивідуальних особливостей; Настроюваний домашній екран, рінгтони, настроюються профілі, ВІдеосигнали і необмежену теми. Так що вибирайте тему і показати світу, що у вас на думці.

Блискучі навігатор

Nokia N97 Mini оснащений білим з добре розвиненими функцію навігації; як вбудований GPS, компас і акселерометр. Тепер орієнтуватися в будь-якому місці ви хочете за допомогою карт Nokia.

Висновок: –

Цей лід прикольний гаджет є allarounder пристрою. Він з передвстановленою всі останні і оновлені функції ви хочете, щоб ваш мобільний телефон, щоб володіти. Це одна реальна електростанція засобів масової інформації. І останнє, але не менш це дійсно пристрій, який ви можете використовувати для своєї переваги. Міні Білий абсолютно чудовий мобільний телефон, вага якого всього 138 грам з акумулятором. Більшість великих операторів є хороший мобільний телефон угод з цим міні-ангела. Таким чином, піти і захопити один для вас.