Nokia N95 визначені краю.

Таким чином кожен з мобільних телефонів Nokia N-серії перевершує саме по собі, але кожен телефон має щось особливе, щоб запропонувати. Телефон Nokia N95 є ще одним чудовим членом цієї елітній лізі. Цей смартфон скарбів безліччю гарячої технології, так як працює на Series 60 операційної системи Symbian. Причому, всі Symbian телефонів відомі своїми здібностями для підтримки різних речей, таких як технологія Java, GPRS, синхронізація з ПК механізм, Bluetooth і багато іншого. Наскільки, загальний профіль Nokia N95, то, це все руки у всіх відділах.

Крім того, пропонуючи стільки в технології, Nokia N95, занадто добре, коли мова йде про юзабіліті фактор. Вона наділена механізм слайдера відкриття, що робить його більш привабливим. З іншого боку, вона пропонує подвійний варіант перегляду, таким чином, користувач може легко переглянути як горизонтально, так і вертикально. Ну, його вертикальний дисплей є для виклику та обміну повідомленнями. Ви можете використовувати його горизонтальної варіант перегляду для мобільного Інтернету.

Безсумнівно, Nokia N95, занадто добре, коли мова йде про можливість уяви. Він завантажується з 5 мега пікселів камера, яка дозволяє насолоджуватися фотографії теж повною мірою. Існують і інші допомоги функцій, таких як 20-кратним цифровим зумом, оптикою Carl Zeiss, Сцена варіантів налаштувань, відеомагнітофон і відеоплеєр, які дозволяють Дайте волю своїй уяві в простій з можливих способів.

Nokia N95, не тільки добре сумісні з функціями, але це також і 3G-сумісний пристрій. Таким чином, вона поставляється з камерою CIF, яка спеціально обладнана дозволяють насолоджуватися відео-дзвінки. Він також підтримує ілюструють варіанти з повідомленнями SMS, MMS, електронна пошта з вкладеннями, передача зображень і обміну миттєвими повідомленнями. Для швидкого доступу до Інтернету, він також поставляється з WAP, XHTML і HTML-браузери, щоб надати вам всі необхідні параметри. Ви можете також використовувати його в якості рації з WiFi. Можливості перегляду та обміну даними була оптимізована з різними гарячими технологій, таких як EDGE, HSCSD і HSDPA.

Ведення ви підключені на п’яти континентах, Nokia N95 підтримує роботу в чотирьох діапазонах технології. Він також заткнув з картою пам’яті MicroSD, який дозволяє вам насолоджуватися усіма простір ви хочете. Пропонуючи занадто багато, його реальна забава мати Nokia N95.