Nokia E55 – QWERTY революції

Nokia E 55 є чудовий телефон з усіма дивовижними особливостями. Вона є законодавцем мод телефон з високою якістю створили. Це бажано телефон тонкий форму з клавіатурою QWERTY, що ніколи не буде перешкоджати вам вниз.

Деякі з корисних особливостей цього телефону є:

Nokia E 55 має велику і високу кольоровий екран, який має здатність відображати до 16 мільйонів квітів. Цей тип має QVGA дозвіл екрана 320/240 пікселів розміром 2.4inches діагоналі. Вимоги для особистого, так використання бізнес може бути ідеальним вибором, оскільки з двох домашніх екранів сьогодення, яке включає екрани для особистого будинку, а також бізнес на дому.

Мобільний телефон складається з встановлений акумулятор, який можна заряджати через адаптер живлення дано з телефону. Резервне живлення дуже високі, що є при повній зарядці він дає 8 годин в режимі розмови в мережі GSM, а також 672hrs в режимі очікування в мережі GSM. У WCDMA мережі 6 годин у режимі розмови і 456 годин у режимі очікування може бути пережито.

Цей 3G HSDPA мобільного телефону здатний підтримувати високу швидкість підключення рівні, відео-дзвінки 3G і різні функції, такі як прийому виклику в той час як веб-серфінг. Мобільний телефон оснащений модулями бездротового зв’язку Wi-Fi технології, яка дозволяє бездротове підключення Nokia E 55 з місцевою WLAN, а також близькі Точка користуватися підключенням до Інтернету. Крім того, телефон підтримує будь-які технології, які більш високі швидкості, як EDGE, HSCSD і GPRS, яка дозволяє власнику насолодитися швидкого зв’язку і швидкість передачі даних.

Користувач має можливість підключення з різними іншими сумісними пристроями (наприклад, ПК, мобільних телефонів, ноутбуків, принтерів і КПК) за рахунок використання або USB кабель або Bluetooth для бездротової connection.The поштової служби на мобільний телефон може підтримувати різні інші протоколи електронної пошти, як IMAP4, SMTP, POP3 і пошту для обміну. Ця адреса електронної служба також забезпечує підтримку Lotus Note мандрівника, який дозволяє користувачеві насолодитися відправки, а також отримання електронної пошти з додатками.

Міні-гаджет має 3,2-мегапіксельною камерою, яка складається з побудованих в світлодіодним спалахом, автофокусом, а також 4-кратним цифровим зумом. Функція спалах має варіант настройки, які можуть допомогти вибрати між межі спалах, автоматичне встановлення та налаштування, які допомагають у зниженні ефекту червоних очей.