Nokia 5630 – хороший інструмент розваги

Цей тонкий і середнього діапазону мобільний телефон має функцію розпізнавання голосу, які будуть грати пісні, художників та інших музичних файлів, просто кажучи ім’я. Крім того, 3,2-мегапіксельною камерою з автофокусом і подвійним спалахом була надана також для збагачення користувачів з чудовою фото захоплення досвіду. Він також пропонує USB зарядка телефону.

Опис камери

Для забезпечення величезний досвід постріл оснащення для всіх користувачів, цей телефон об’єднує дві камери. Основна камера на 3,2 мегапікселя з роздільною здатністю 2048 х 1536 пікселів був введений разом з спалахом і автофокусом варіант. Опція автоматичного фокусування дійсно корисно для отримання точних і точні фотографії навіть рухомого об’єкту. Користувачі також можуть записувати відео деяких день народження або може захопити деякі привабливі моментів використання об’єкта у відеозапису надаються. Додаткова камера також обладнана який полегшує робити відео-дзвінки, означає, що користувачі можуть також побачити картину іншій особі під час розмови.

Програмні особливості телефону

Цей телефон працює на операційній системі S60 3rd Edition Feature Pack 2 Symbian OS 9.3. Індивідуальні домашнього екрану зберігається, на цей телефон з контактами бар, який пропонує легкий доступ до 20 контактам, а також включає зв’язок історії кожної людини на виявленні контакту. Цей будинок екран використовується також кілька барів ярлик з легким доступом до радіо, чистий серфінг, музичний плеєр, N вимірювальна ігри, фотографії та інші плагіни для календаря (для майбутніх зустрічей), музика (для отримання поточної інформації треку) і Wi-Fi. Більше того, він також об’єднує особливість голоси керований пошук музики до музичного магазину Nokia. Також даний пристрій N датчика сумісного пристрою, інші послуги Ovi
включені Nokia Maps і Share онлайн.

Об’єм пам’яті, підтримуваний телефон 150 мега байт, які пропонують можливість зберігати необмежену кількість музичних треків, відео-файли. Стандартна батарея BL 5C з величезною силою струму відповідає за функціонування пристрою на більш тривалий термін.