Motorola RAZR мобільних телефонів

Якщо ви хочете RAZR-стилі телефону, який синхронізує музику з Windows Media Player, Motorola RAZR V3m мобільний телефон для вас. Компанії Motorola RAZR V3m виглядає майже так само, як і його RAZR V3c для Verizon Wireless. для Його гладкий і стильний зовнішній вигляд свою переможну фанатів оскільки вона була випущена. Motorola розробляє багато з найпривабливіших телефонів, поза сьогодні, і Razr V3c так елегантно, що ви опинитеся підняти його без причини і перевертаючи його в руку. Його розміри 3,9 х 2,1 х 0,6 дюйма і важить всього 3,5 унцій. Про Bluetooth, це каліка на V3m, запобігаючи передачу файлів на відміну від моделі V3c я тестував. Ви можете використовувати Bluetooth для гарнітури (у тому числі голосовий набір), Dial-Up Networking. Ви не можете використовувати його для переміщення мелодій і фотографій, включений або виключений телефон ..

камера
1,3-мегапіксельна камера V3m, розташований на передній панелі, має синюватий, розмиті фотографії з деяких розмитих країв, а звичайний 176-на-144, 15-секундний відео-Max. Відео передаються через литий V були досить різкі, хоча балакучі голови були не синхронізовані, як звичайно. Ви зберігаєте фотографії або в 30 Мб вбудованої пам’яті або на карті MicroSD ви купите собі. Карти пам’яті MicroSD дозволяє передавати музику і фотографії і з телефону за допомогою ПК-кард-рідер. У телефону також є гравець WMA музики здатний грати музику з власної V Verizon в ролях музичному магазині або музику з власної колекції. .

продуктивність
V3c занадто мала, щоб бути завантажується з функціями, так що це все, що ви отримаєте. Якщо ви купуєте у Verizon, ви знайдете легкі варіанти меню для скачування відео, нові мелодії, екранні фони та ігри, але пам’ятайте, що ці доповнення все круто цінами. Тестовому телефоні ми отримали, не включають жодної гри, яка здається жахливо невелікодушно. При відкритті V3c відображає прохолодний сріблясто-синій цифрової клавіатури, що Motorola RAZR мобільний телефон відомий. Схоже високих технологій, не будучи заплутаною. Хоча кнопки здаються абсолютно плоскими, вони дійсно є хороший трохи натиснути на них, так що ви ніколи не цікаво, якщо ви потрапили кнопку до кінця. Розташування кнопок досить стандартний, з двома контекстними кнопками, кругова навігаційна панель, і закликає кнопками пуску і зупину. Єдине доповнення спеціальні кнопки для виклику камери і очищення, що ви останній введений. Три інші кнопки на верхній частині мобільного телефону, по обидві сторони від екрана, дозволяють включити гучний зв’язок, регулювати гучність і включити режим голосової команди.