Motorola Фотон 4G – Фотон 4G смартфон від Motorola

Motorola Фотон 4G являє собою пристрій, який буде тримати вас енергійними весь день і ніч. Це прохолодно трюк з деякими з інтелектуальних функцій. Це зручний телефон має все це. Похвально Гаджет буде доступний в красивий чорний колір, так що просто встати і захопити ваш власний віджет, щоб дозволити собі порівняти різницю.

Давайте обговоримо деякі з Fantabulous функціями і додатками 4G Motorola Фотон:

Motorola Фотон 4G імплантується з широким TFT ємнісний сенсорний екран, який показує 16 мільйонів квітів. Обсяг 126,9 х 66,9 х 12,2 мм і загальною масою телефон 158 грамів. Такий широкий дисплей охоплює 4,3 дюйма (540 х 960 пікселів). Більше того, вона впроваджена з особливостями мультитач-жести метод, акселерометр для користувача інтерфейсу автоматичного повороту, датчик наближення для автоматичного виключення і Сенсорні елементи управління.

Переміщення наступного, місткість сховища в 4G Motorola Фотон також заслуговує високої оцінки, що дозволяє зберігати в сумі. Він має можливість запропонувати Вам вбудовану пам’ять 1 Гб оперативної пам’яті, 2 Гб ROM, який далі допомагати з розширенням у формі слот для карт пам’яті до 32 Гб.

Цей чудовий Motorola Фотон 4G підтримує мережі послуг, таких як GPRS, WLAN, 3G і EDGE. Крім цього, добираєтеся, щоб використовувати Bluetooth і USB, що дозволить вам мати легку передачу даних від одного пристрою до іншого. Ці послуги передачі даних гідні високої оцінки самі по собі, дозволяючи вам мати безперебійну життя.

Давайте поговоримо про камеру зараз. Вигідне телефон здатний запропонувати Вам 8-Мп камерою, яка щось помітне в телефоні. Коефіцієнт якості може бути взятий з якістю один. Отже, немає ніякої необхідності покупки додаткових грубіян, коли Motorola Фотон 4G має все для вас. Він відображає 3264×2448 пікселів і здатністю зображення. Додаткова камера цієї чудової віджет дозволяє функцію відеозв’язку, навіть якщо ви сидите миль один від одного з ваших кращих друзів.

Будьте готові, щоб спробувати свої сили з дивовижною функції, такі як інтеграція SNS, цифровий компас і HDMI порт, пошук Google, Карти, Gmail, YouTube, Google Talk, вбудована підставка, переглядач документів і т.д.