iphone 4 пропозиції-кращі пропозиції з найкращих продуктів Apple

IPhone4 Apple, найпопулярніші і високо оцінив телефон, який залучив багато прибутку для компанії Apple тепер доступний в нашому інтернет-портал магазину. Цей iPhone Apple, це кращий варіант для тих, хто хоче піти з технологією, як ви знайдете всі новітні функції в цьому телефоні. Apple, виробника цього iPhone4 використанням iOS4 і 1 ГГц процесор Apple A4 чіп які роблять цей телефон більш ефективним, ніж інші релізи. Яблуко також додав 512 МБ оперативної пам’яті в цьому телефоні поліпшити працездатність цього телефону.

Це iPhone4 виглядає дуже привабливо з його 3,5 дюйма зі світлодіодним підсвічуванням, IPS TFT, ємнісний сенсорний екран, який може підтримувати 16М кольорів. Ви знайдете 5-мегапіксельною камерою, які надають Вам дозволом 2592 х 1944 пікселів. Яблуко також ще один камерою на передній панелі цього телефону, які можна використовувати для відеодзвінків, але тільки на Wi-Fi мереж, тому його ще називають відеозв’язку камери.

Apple, випустила iPhone цьому в двох варіантах є. iPhone4 16 Гб і 32 Гб iPhone4. Обидва ці варіанти доступні у всіх інтернет-портали покупок. Ви можете вибрати будь-який з цих двох варіантів відповідно до ваших потреб і бюджетом. Цей дешевий iPhone4 також має EGDE, GPRS, 3G, Wi-Fi і Bluetooth, що дозволяє отримати доступ до високошвидкісного інтернету. Ви також знайдете IM-додатків, електронної пошти додатків, соціальна інтеграція мереж, ви трубку додатків і багатьох інших інтернет-додатків.

Це iPhone4 доступна в нашому інтернет-порталів, торгових з багатьма iPhone 4 угод, таких як договір, платити, як ви йдете і Сим безкоштовно. Всі ці угоди можуть дати вам цю iPhone4 за дуже розумними цінами. Я пропоную вам піти на договір має, що може дати вам багато безкоштовних подарунків з телефонів, таких як РК-телевізори, ноутбуки, мобільні аксесуари, мобільні страхування, DVD-плеєри, цифрові камери і багато інших подарунки.

: IPhone 4 угоди Договір також може дати вам багато переваг з вашим телефон, який може включати в себе безкоштовні тексти, безкоштовний доступ в Інтернет до межі, вільний час розмови в порівнянні з аналогічним або будь-якої мережі і багато інших переваг.