П’ять хвилин керівництво осередку розблокування телефонів для середнього Джо

Якщо Ви придбали стільниковий телефон, який вам дійсно подобається, знаєте, як використовувати, і ви вважаєте, інвестиції, які Ви не повинні продати його або купити нову тільки тому, що ви не хочете, щоб дотримуватися того ж самого постачальника стільникових телефонів . Замість цього вам потрібно код розблокування, який дозволить вам використовувати ваш телефон з будь-яким службам, або SIM-карти. Коли телефон ваш, багато постачальників мобільних телефонів заблокувати свій телефон, так що ви не можете використовувати телефон з будь-яким іншим постачальником послуг.

Є два основних способи, щоб розблокувати пристрій мобільного телефону. Багато разів ви будете мати мобільний телефон, який може бути розблоковано шляхом введення коду в неї. Код є унікальним для вашого телефону і пов’язаний з серійним номером телефону. Цей код можна придбати всього за $ 5, а при введенні її в телефон він стане розблокований, і ви можете подорожувати на міжнародному рівні або переключитися провайдерів мобільного телефону.

Інші телефони вимагають, щоб розблокувати службу або їх операційної системи, в основному операційної системи повинен бути переписаний, щоб зняти блокування. Якщо у вас є цей тип телефону вам необхідно підключити його за допомогою кабелю для передачі даних блоку управління. Це трохи дорожче, але якщо ви прив’язані до телефону воно того варто, і це можна зробити досить легко і доступно. Стільникові телефони в ці дні, такі як Treo або Blackberry є інвестиції, так що має сенс, що ви хочете, щоб утримати його і розблокувати його при будь-яких обставин. Якщо у вас є телефон, який ви вважаєте одноразові, ви можете просто купити новий телефон, якщо ви не хочете платити більше, ніж $ 5 за код розблокування.

Після того як ви розблокувати телефон ви зазвичай отримуєте свого роду повідомлення, яке говорить, що це була розблокована, або ви можете просто помітити, що телефон не кажуть, що назва вашого старого постачальника послуг. Це означає, що ви можете вибрати за вашим вибором. Коли ви підписуєте з новим постачальником, ви повинні дізнатися про дійсно ваш телефон буде заблоковано знову, як це можливо. Це не обов’язково погано, але ви повинні знати, чи дійсно ваш телефон розблоковано тому ви можете вільно перемикатися постачальників в будь-який час або використовувати різні SIM-карти або GSM.